Scot Scores     Archive (80 sports, 2010-2020)      BUY ME A COFFEE

MEN
FOOTBALLFUTSALBEACH SOCCERRUGBY UNIONRUGBY SEVENSCRICKETICE HOCKEYFIELD HOCKEYBASKETBALLVOLLEYBALLHANDBALLWATER POLO

WOMEN
FOOTBALLFUTSALBEACH SOCCERRUGBY UNIONRUGBY SEVENSCRICKETICE HOCKEYFIELD HOCKEYBASKETBALLVOLLEYBALLHANDBALLWATER POLO

WOMEN'S ICE HOCKEY - 2016 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive20202019201820172016201520142013201220112010

DATEVENUEMATCHCOMPETITIONSTAGE
30.12 Budapest Hungary 0-2 Slovakia Friendly 
23.12 San Sebastián Basque Country 1-3 Catalonia Friendly 
19.12 Sarnia Canada 3-2 USA
After overtime
Friendly  
18.12 Cergy-Pontoise France 8-1 Latvia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
18.12 Cergy-Pontoise (France) Italy 3-0 China Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
18.12 Stavanger (Norway) Hungary 5-2 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
18.12 Stavanger Norway 6-2 Slovakia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
18.12 Linköping (Sweden) Finland 4-0 Germany Euro Hockey Tour 
18.12 Linköping Sweden 3-1 Russia Euro Hockey Tour 
17.12 Taipei (Taiwan) Bulgaria 6-2 Hong Kong World Championship Division II, Group B Qualification
17.12 Taipei Taiwan 2-1 Belgium World Championship Division II, Group B Qualification
17.12 Stavanger (Norway) Hungary 2-0 Slovakia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
17.12 Stavanger Norway 5-0 Kazakhstan Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
17.12 Linköping (Sweden) Russia 7-0 Germany Euro Hockey Tour 
17.12 Linköping Sweden 0-4 Finland Euro Hockey Tour 
17.12 Ostrava Czechia 4-2 Switzerland 4-Nation Tournament  
17.12 Ostrava (Czechia) Japan 2-0 Austria 4-Nation Tournament  
17.12 Plymouth USA 3-5 Canada Friendly  
16.12 Cergy-Pontoise France 3-1 Italy Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
16.12 Cergy-Pontoise (France) Latvia 4-2 China Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
16.12 Stavanger Norway 4-0 Hungary Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
16.12 Stavanger (Norway) Slovakia 3-0 KazakhstanOlympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group F
16.12 Taipei (Taiwan) Belgium 6-0 Bulgaria World Championship Division II, Group B Qualification
16.12 Taipei (Taiwan) South Africa 9-0 Hong KongWorld Championship Division II, Group B Qualification
16.12 Linköping (Sweden) Finland 6-2 Russia Euro Hockey Tour 
16.12 Linköping Sweden 3-2 Germany
After shootout
Euro Hockey Tour 
16.12 Ostrava Czechia 5-4 Austria
After shootout
4-Nation Tournament  
16.12 Ostrava (Czechia) Japan 2-0 Switzerland 4-Nation Tournament  
15.12 Cergy-Pontoise France 3-0 China Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
15.12 Cergy-Pontoise (France) Italy 3-2 Latvia Olympic Games Qualifier Pre-Qualification Round, Group E
15.12 Taipei (Taiwan) South Africa 11-0 Bulgaria World Championship Division II, Group B Qualification
15.12 Taipei Taiwan 10-1 Hong Kong World Championship Division II, Group B Qualification
15.12 Ostrava (Czechia) Switzerland 5-0 Austria 4-Nation Tournament  
14.12 Ostrava Czechia 0-2 Japan 4-Nation Tournament  
13.12 Taipei (Taiwan) Belgium 7-0 Hong Kong World Championship Division II, Group B Qualification
13.12 Taipei Taiwan 7-1 South Africa World Championship Division II, Group B Qualification
13.12 Ostrava Czechia 1-4 Japan Friendly  
12.12 Taipei (Taiwan) Belgium 8-1 South Africa World Championship Division II, Group B Qualification
12.12 Taipei Taiwan 13-0 Bulgaria World Championship Division II, Group B Qualification
10.12 Roudnice nad Labem Czechia U-18 3-1 China Friendly  
09.12 Roudnice nad Labem Czechia U-18 5-1 China Friendly  
20.11 Maaseik Belgium 2-2 Netherlands U-18 Friendly  
06.11 Astana Kazakhstan 3-1 Great Britain Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
06.11 Astana (Kazakhstan) Poland 5-0 Mexico Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
06.11 San Sebastián (Spain) Italy 5-1 Netherlands Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
06.11 San Sebastián Spain 5-1 Slovenia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
06.11 Budapest (Hungary) France 5-1 Norway 4-Nations Tournament  
06.11 Budapest Hungary 4-3 Denmark 4-Nations Tournament  
06.11 St. Pölten Austria 3-4 Slovakia Friendly  
05.11 San Sebastián (Spain) Italy 8-1 Slovenia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
05.11 San Sebastián Spain 0-2 Netherlands Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
05.11 Järvenpää Finland 2-1 Sweden 4-Nations Tournament 3rd Place Match
05.11 Järvenpää (Finland) USA 5-3 Canada 4-Nations Tournament Final
05.11 Memmingen Germany 1-2 Czechia Halloween Cup 
05.11 Füssen (Germany) Russia 4-3 Switzerland Halloween Cup 
05.11 Budapest (Hungary) Denmark 4-0 Norway 4-Nations Tournament 
05.11 Budapest Hungary 1-4 France 4-Nations Tournament 
04.11 Astana Kazakhstan 3-1 Mexico Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
04.11 Astana (Kazakhstan) Poland 4-3 Great Britain Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group G
04.11 San Sebastián (Spain) Netherlands 14-1 Slovenia Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
04.11 San Sebastián Spain 0-2 Italy Olympic Games Qualifier Preliminary Round, Group H
04.11 Vierumäki (Finland) Canada 3-2 USA 4-Nations Tournament Group Stage
04.11 Vierumäki Finland 2-1 Sweden 4-Nations Tournament Group Stage
04.11 Füssen Germany 0-2 Switzerland Halloween Cup 
04.11 Füssen (Germany) Russia 3-1 Czechia Halloween Cup 
04.11 Budapest (Hungary) France 1-0 Denmark 4-Nations Tournament 
04.11 Budapest Hungary 4-1 Norway 4-Nations Tournament 
03.11Astana (Kazakhstan)Great Britain 3-2 MexicoOlympic Games QualifierPreliminary Round, Group G
03.11AstanaKazakhstan 4-1 PolandOlympic Games QualifierPreliminary Round, Group G
03.11FüssenGermany 3-7 Russia Halloween Cup 
03.11 Füssen (Germany) Switzerland 5-4 Czechia
After shootout
Halloween Cup 
02.11 Vierumäki (Finland) Canada 3-1 Sweden 4-Nations Tournament Group Stage
02.11 Kerava Finland 0-4 USA 4-Nations TournamentGroup Stage
01.11 Järvenpää Finland 0-3 Canada 4-Nations Tournament Group Stage
01.11 Vierumäki (Finland) USA 6-0 Sweden 4-Nations Tournament Group Stage
31.10Dordrecht Netherlands 4-0 Mexico Friendly 
30.10VierumäkiFinland 1-4 Canada Friendly 
30.10Eindhoven Netherlands 6-1 Mexico Friendly 
30.10KatowicePoland 5-0 Latvia Friendly 
29.10KatowicePoland 4-2 Latvia Friendly 
16.10Telfs Austria 1-2 Italy Friendly 
15.10Telfs Austria 2-3 Italy
After shootout
Friendly 
09.10 Mexico City Mexico 11-5 Turkey Olympic Games Qualifier Pre-Preliminary Round, Group J
08.10 Mexico City Mexico 13-0 Hong Kong Olympic Games Qualifier Pre-Preliminary Round, Group J
07.10Mexico City (Mexico) Turkey 8-2 Hong Kong Olympic Games Qualifier Pre-Preliminary Round, Group J
03.09Oulu Finland 4-0 Sweden Friendly 
02.09Tornio Finland 5-3 Sweden Friendly 
01.09Luleå Sweden 2-3 Finland Friendly 
21.08Albertville France 4-3 Switzerland 4-Nations Tournament 
21.08Albertville (France) Japan 7-1 Slovakia 4-Nations Tournament 
21.08Jeonju South Korea 1-2 Kazakhstan
After shootout
Friendly  
20.08Albertville France 2-4 Japan 4-Nations Tournament 
20.08Albertville (France) Switzerland 7-1 Slovakia 4-Nations Tournament 
20.08Jeonju South Korea 1-0 Kazakhstan Friendly  
18.08Albertville France 5-0 Slovakia 4-Nations Tournament 
18.08Albertville (France) Japan 2-0 Switzerland 4-Nations Tournament 
18.08Jeonju South Korea 3-1 Kazakhstan Friendly  
17.08Albertville France 1-5 Switzerland 4-Nations Tournament 
17.08Albertville (France) Japan 5-2 Slovakia 4-Nations Tournament 
17.08Jeonju South Korea 0-3 Kazakhstan Friendly  
15.08Albertville France 0-4 Japan 4-Nations Tournament 
15.08Albertville (France) Switzerland 12-1 Slovakia 4-Nations Tournament  
14.08Albertville France 5-1 Slovakia 4-Nations Tournament 
14.08Albertville (France) Japan 3-2 Switzerland
After overtime
4-Nations Tournament 
08.08 Kapfenberg Austria 0-1 Hungary Friendly  
16.07 Bratislava Slovakia 5-1 Great Britain Friendly  
15.07BratislavaSlovakia 3-1 Great BritainFriendly 
12.06Mexico CityMexico 'B' 3-1 Colombia Pan American Cup3rd Place Match
12.06 Mexico CityMexico 8-0 ArgentinaPan American Cup Final
11.06Mexico CityMexico 3-0 ArgentinaPan American Cup Group Stage
10.06Mexico City (Mexico)Colombia 3-2 ArgentinaPan American CupGroup Stage
10.06Mexico CityMexico 'B' 9-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
09.06Mexico CityMexico 10-0 ColombiaPan American CupGroup Stage
09.06Mexico CityMexico 'B' 0-3 ArgentinaPan American CupGroup Stage
08.06Mexico City (Mexico)Argentina 12-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
07.06Mexico CityMexico 14-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
07.06Mexico CityMexico 'B' 3-1 ColombiaPan American CupGroup Stage
06.06Mexico City (Mexico)Colombia 8-0 Argentina 'B'Pan American CupGroup Stage
02.06Mexico CityMexico 9-0 Mexico 'B'Pan American CupGroup Stage
10.04Asiago (Italy)China 3-1 HungaryWorld ChampionshipDivision I, Group B
10.04AsiagoItaly 2-1 Kazakhstan
After shootout
World ChampionshipDivision I, Group B
10.04Asiago (Italy)Netherlands 4-2 LatviaWorld ChampionshipDivision I, Group B
08.04Bled (Slovenia)Great Britain 7-0 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
08.04Bled (Slovenia)Poland 16-0 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
08.04BledSlovenia 0-3 South KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
08.04AsiagoItaly 2-4 HungaryWorld ChampionshipDivision I, Group B
08.04Asiago (Italy)Latvia 3-1 ChinaWorld ChampionshipDivision I, Group B
08.04Asiago (Italy)Kazakhstan 6-3 NetherlandsWorld ChampionshipDivision I, Group B
07.04Bled (Slovenia)Great Britain 2-1 PolandWorld ChampionshipDivision II, Group A
07.04BledSlovenia 1-8 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
07.04Bled (Slovenia)South Korea 6-0 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
07.04Asiago (Italy)China 3-1 NetherlandsWorld ChampionshipDivision I, Group B
07.04Asiago (Italy)Hungary 3-2 KazakhstanWorld ChampionshipDivision I, Group B
07.04AsiagoItaly 3-4 LatviaWorld ChampionshipDivision I, Group B
05.04Bled (Slovenia)North Korea 8-2 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
05.04Bled (Slovenia)Poland 2-1 South KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
05.04BledSlovenia 0-6 Great BritainWorld ChampionshipDivision II, Group A
05.04Asiago (Italy)Hungary 5-2 LatviaWorld ChampionshipDivision I, Group B
05.04AsiagoItaly 1-2 Netherlands
After shootout
World ChampionshipDivision I, Group B
05.04Asiago (Italy)Kazakhstan 2-1 ChinaWorld ChampionshipDivision I, Group B
04.04Kamloops (Canada)Russia 1-0 Finland
After shootout
World Championship3rd Place Match
04.04KamloopsCanada 0-1 USA
After overtime
World ChampionshipFinal
04.04Asiago (Italy)Hungary 2-1 NetherlandsWorld ChampionshipDivision I, Group B
04.04AsiagoItaly 3-2 ChinaWorld ChampionshipDivision I, Group B
04.04Asiago (Italy)Latvia 5-2 KazakhstanWorld ChampionshipDivision I, Group B
03.04Kamloops (Canada)Switzerland 4-0 JapanWorld ChampionshipRelegation Match, Game 2
03.04Kamloops (Canada)Sweden 4-2 CzechiaWorld Championship5th Place Match
03.04KamloopsCanada 5-3 FinlandWorld ChampionshipSemi-Final
03.04Kamloops (Canada)USA 9-0 RussiaWorld ChampionshipSemi-Final
03.04Bled (Slovenia)Poland 9-4 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
03.04BledSlovenia 6-1 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
03.04Bled (Slovenia)South Korea 1-0 Great BritainWorld ChampionshipDivision II, Group A
02.04Bled (Slovenia)Great Britain 19-1 CroatiaWorld ChampionshipDivision II, Group A
02.04BledSlovenia 2-9 PolandWorld ChampionshipDivision II, Group A
02.04Bled (Slovenia)South Korea 4-1 North KoreaWorld ChampionshipDivision II, Group A
01.04Kamloops (Canada)Switzerland 3-1 JapanWorld ChampionshipRelegation Match, Game 1
01.04Kamloops (Canada)Finland 5-0 CzechiaWorld ChampionshipQuarter-Final
01.04Kamloops (Canada)Russia 4-1 SwedenWorld ChampionshipQuarter-Final
31.03KamloopsCanada 6-1 FinlandWorld ChampionshipGroup A
31.03Kamloops (Canada)USA 8-0 RussiaWorld ChampionshipGroup A
31.03Kamloops (Canada)Czechia 3-2 Japan
After shootout
World ChampionshipGroup B
31.03Kamloops (Canada)Sweden 2-1 Switzerland
After shootout
World ChampionshipGroup B
31.03Aalborg (Denmark)Austria 3-1 GermanyWorld ChampionshipDivision I, Group A
31.03AalborgDenmark 2-4 FranceWorld ChampionshipDivision I, Group A
31.03Aalborg (Denmark)Norway 4-3 Slovakia
After overtime
World ChampionshipDivision I, Group A
29.03KamloopsCanada 8-1 RussiaWorld ChampionshipGroup A
29.03Kamloops (Canada)USA 2-1 FinlandWorld ChampionshipGroup A
29.03Kamloops (Canada)Czechia 3-1 SwitzerlandWorld ChampionshipGroup B
29.03Kamloops (Canada)Sweden 2-0 JapanWorld ChampionshipGroup B
29.03Aalborg (Denmark)Austria 4-1 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
29.03AalborgDenmark 3-2 NorwayWorld ChampionshipDivision I, Group A
29.03Aalborg (Denmark)Germany 5-0 FranceWorld ChampionshipDivision I, Group A
28.03KamloopsCanada 1-3 USAWorld ChampionshipGroup A
28.03Kamloops (Canada)Finland 5-3 RussiaWorld ChampionshipGroup A
28.03Kamloops (Canada)Sweden 3-2 CzechiaWorld ChampionshipGroup B
28.03Kamloops (Canada)Switzerland 4-2 JapanWorld ChampionshipGroup B
28.03AalborgDenmark 3-1 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
28.03Aalborg (Denmark)France 2-1 AustriaWorld ChampionshipDivision I, Group A
28.03Aalborg (Denmark)Germany 3-0 NorwayWorld ChampionshipDivision I, Group A
27.03BudapestHungary 8-3 PolandFriendly 
26.03Aalborg (Denmark)Austria 4-3 Norway
After shootout
World ChampionshipDivision I, Group A
26.03AalborgDenmark 2-3 GermanyWorld ChampionshipDivision I, Group A
26.03Aalborg (Denmark)France 5-0 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
26.03Taipei (Taiwan)Singapore 4-1 MalaysiaChallenge Cup of AsiaDivision I
26.03TaipeiTaiwan 8-1 ThailandChallenge Cup of AsiaDivision I
26.03KamloopsCanada 9-0 SwedenFriendly 
26.03BudapestHungary 6-1 PolandFriendly 
26.03Kamloops (Canada)Russia 4-2 SwitzerlandFriendly 
25.03AalborgDenmark 3-4 AustriaWorld ChampionshipDivision I, Group A
25.03Aalborg (Denmark)France 4-1 NorwayWorld ChampionshipDivision I, Group A
25.03Aalborg (Denmark)Germany 4-2 SlovakiaWorld ChampionshipDivision I, Group A
25.03Taipei (Taiwan)Malaysia 6-3 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
25.03TaipeiTaiwan 15-1 SingaporeChallenge Cup of AsiaDivision I
24.03TaipeiTaiwan 13-0 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
24.03Taipei (Taiwan)Thailand 9-3 SingaporeChallenge Cup of AsiaDivision I
23.03TaipeiTaiwan 21-0 MalaysiaChallenge Cup of AsiaDivision I
23.03Taipei (Taiwan)Thailand 12-1 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
22.03Taipei (Taiwan)Singapore 8-1 IndiaChallenge Cup of AsiaDivision I
22.03Taipei (Taiwan)Thailand 14-2 MalaysiaChallenge Cup of AsiaDivision I
21.03Richmond (Canada)Finland 8-1 SwitzerlandFriendly 
20.03MemmingenGermany 5-4 Austria
After overtime
Friendly 
19.03TurnovCzechia 4-0 FranceFriendly 
18.03TurnovCzechia 4-1 FranceFriendly 
06.03Jaca (Spain)Australia 3-2 IcelandWorld ChampionshipDivision II, Group B
06.03Jaca (Spain)Mexico 5-2 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
06.03JacaSpain 8-1 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
05.03Jaca (Spain)Iceland 2-0 MexicoWorld ChampionshipDivision II, Group B
05.03Jaca (Spain)New Zealand 7-4 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
05.03JacaSpain 1-4 AustraliaWorld ChampionshipDivision II, Group B
03.03Jaca (Spain)Australia 12-1 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
03.03Jaca (Spain)Mexico 6-1 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
03.03JacaSpain 3-2 IcelandWorld ChampionshipDivision II, Group B
01.03Jaca (Spain)Australia 12-0 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
01.03Jaca (Spain)Iceland 8-2 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
01.03JacaSpain 3-0 MexicoWorld ChampionshipDivision II, Group B
29.02Jaca (Spain)Iceland 7-2 TurkeyWorld ChampionshipDivision II, Group B
29.02Jaca (Spain)Mexico 2-1 Australia
After shootout
World ChampionshipDivision II, Group B
29.02JacaSpain 11-1 New ZealandWorld ChampionshipDivision II, Group B
27.02JacaSpain 6-3 AustraliaFriendly 
22.02Mexico CityMexico 0-3 Mexico U-18 (men)Friendly 
15.02Bad TölzGermany 22-0 TurkeyFriendly 
14.02Oskarshamn (Sweden)Finland 6-1 GermanyEuro Hockey Tour 
14.02OskarshamnSweden 3-2 RussiaEuro Hockey Tour 
14.02Schaffhausen (Switzerland)Norway 4-0 CzechiaMountain Cup 
14.02SchaffhausenSwitzerland 4-0 FranceMountain Cup 
14.02BudapestHungary 6-5 Denmark
After shootout
4 Nations Tournament 
14.02Budapest (Hungary)Slovakia 3-2 Austria4 Nations Tournament 
13.02Oskarshamn (Sweden)Russia 2-0 GermanyEuro Hockey Tour 
13.02OskarshamnSweden 4-1 FinlandEuro Hockey Tour 
13.02Schaffhausen (Switzerland)Czechia 5-2 FranceMountain Cup 
13.02SchaffhausenSwitzerland 6-2 NorwayMountain Cup 
13.02Budapest (Hungary)Denmark 2-1 Slovakia
After shootout
4 Nations Tournament 
13.02BudapestHungary 3-4 Austria
After shootout
4 Nations Tournament 
13.02SalzburgAustria 'B' 16-1 TurkeyFriendly 
12.02Oskarshamn (Sweden)Finland 3-1 RussiaEuro Hockey Tour 
12.02OskarshamnSweden 2-0 GermanyEuro Hockey Tour 
12.02Schaffhausen (Switzerland)Norway 4-1 FranceMountain Cup 
12.02SchaffhausenSwitzerland 3-2 Czechia
After overtime
Mountain Cup 
12.02Budapest (Hungary)Denmark 5-2 Austria4 Nations Tournament 
12.02BudapestHungary 3-0 Slovakia4 Nations Tournament 
12.02Sheffield (England)Great Britain 1-4 NetherlandsFriendly 
11.02Sheffield (England)Great Britain 3-0 NetherlandsFriendly 
06.02KatowicePoland 0-3 HungaryFriendly 
05.02KatowicePoland 1-3 HungaryFriendly 
09.01BrnoCzechia 6-1 SlovakiaFriendly 
07.01Füssen (Germany)Sweden 4-1 SwitzerlandNations Cup5th Place Match
07.01FüssenGermany 1-2 RussiaNations Cup3rd Pace Match
07.01Füssen (Germany)Canada U-22 4-3 Finland
After overtime
Nations CupFinal
06.01FüssenGermany 5-2 SwitzerlandNations CupGroup A
06.01Füssen (Germany)Russia 2-1 SwedenNations CupGroup B
05.01Füssen (Germany)Finland 5-0 SwitzerlandNations CupGroup A
05.01Füssen (Germany)Canada U-22 4-2 RussiaNations CupGroup B
04.01FüssenGermany 1-5 FinlandNations CupGroup A
04.01Füssen (Germany)Canada U-22 2-1 Sweden
After shootout
Nations CupGroup B
02.01Sankt PöltenAustria 5-1 HungaryNew Year 4 Nations Tournament 
02.01Sankt Pölten (Austria)Canada U-22 2-0 CzechiaNew Year 4 Nations Tournament 
01.01Sankt Pölten (Austria)Hungary 3-2 Czechia
After shootout
New Year 4 Nations Tournament