Scot Scores     Archive (80 sports, 2010-2020)      BUY ME A COFFEE

MEN
FOOTBALLFUTSALBEACH SOCCERRUGBY UNIONRUGBY SEVENSCRICKETICE HOCKEYFIELD HOCKEYBASKETBALLVOLLEYBALLHANDBALLWATER POLO

WOMEN
FOOTBALLFUTSALBEACH SOCCERRUGBY UNIONRUGBY SEVENSCRICKETICE HOCKEYFIELD HOCKEYBASKETBALLVOLLEYBALLHANDBALLWATER POLO

WOMEN'S FUTSAL - 2019 RESULTS

RESULTSFIXTURESRANKINGSArchive20202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
20.12 Luque (Paraguay) Ecuador 5-2 Peru Copa América 7th Place Match
20.12 Luque (Paraguay) Uruguay 4-1 Bolivia Copa América 5th Place Match
20.12 Luque Paraguay 1-2 Colombia Copa América 3rd Place Match
20.12 Luque (Paraguay) Brazil 4-1 Argentina Copa América Final
19.12 Luque (Paraguay) Brazil 6-1 Colombia Copa América Semi-Final
19.12 Luque Paraguay 2-4 Argentina Copa América Semi-Final
19.12 Luque (Paraguay) Venezuela 2-1 Chile Copa América 9th Place Match
17.12 Luque (Paraguay) Colombia 3-1 Venezuela Copa América Group A
17.12 Luque Paraguay 4-1 Bolivia Copa América Group A
17.12 Luque (Paraguay) Brazil 13-0 Ecuador Copa América Group B
17.12 Luque (Paraguay) Uruguay 2-1 Chile Copa América Group B
16.12 Luque (Paraguay) Colombia 4-2 Bolivia Copa América Group A
16.12 Luque Paraguay 7-2 Peru Copa América Group A
16.12 Luque (Paraguay) Brazil 5-2 Argentina Copa América Group B
16.12 Luque (Paraguay) Ecuador 1-1 Uruguay Copa América Group B
15.12 Luque (Paraguay) Bolivia 1-0 Venezuela Copa América Group A
15.12 Luque (Paraguay) Colombia 2-0 Peru Copa América Group A
15.12 Luque (Paraguay) Argentina 2-1 Uruguay Copa América Group B
15.12 Luque (Paraguay) Ecuador 5-3 Chile Copa América Group B
14.12 Luque Paraguay 1-1 Colombia Copa América Group A
14.12 Luque (Paraguay) Peru 3-2 Venezuela Copa América Group A
14.12Luque (Paraguay)Argentina 4-0 Chile Copa AméricaGroup B
14.12Luque (Paraguay)Brazil 8-0 Uruguay Copa AméricaGroup B
13.12 Luque (Paraguay) Bolivia 4-2 Peru Copa América Group A
13.12 Luque Paraguay 2-1 Venezuela Copa América Group A
13.12 Luque (Paraguay) Argentina 9-0 Ecuador Copa América Group B
13.12 Luque (Paraguay) Brazil 11-0 Chile Copa América Group B
11.12 Albufeira Portugal 2-1 Russia Friendly 
11.12 Burela Spain 4-2 Japan Friendly 
10.12 Ostrava Czechia 4-1 Slovakia Visegrad Cup 
10.12 Albufeira Portugal 3-2 Russia Friendly 
10.12 Marín Spain 8-0 Japan Friendly 
09.12 Ostrava (Czechia) Hungary 7-3 Slovakia Visegrad Cup 
08.12 Ostrava Czechia 0-4 Hungary Visegrad Cup 
08.12 Unisław Poland 2-0 Slovenia Friendly 
07.12 Toruń Poland 7-2 Slovenia Friendly 
17.11 Subotica Serbia 4-5 Hungary Friendly 
16.11 Szeged Hungary 3-0 Serbia Friendly 
06.11 Oliveira de Azeméis Portugal 4-0 Italy Friendly 
06.11 Humenné Slovakia 1-8 Ukraine Friendly 
06.11 Celje Slovenia 0-7 Spain Friendly 
05.11 Oliveira de Azeméis Portugal 4-0 Italy Friendly 
05.11 Košice Slovakia 0-5 Ukraine Friendly 
05.11 Kidričevo Slovenia 0-11 Spain Friendly 
04.11 Gniezno Poland 0-0 Netherlands Friendly 
03.11 Poznań Poland 1-2 Netherlands Friendly 
02.11 Alingsås Sweden 0-7 Russia Friendly 
01.11 Alingsås Sweden 1-6 Russia Friendly 
30.10 Al-Qurain Kuwait 0-4 Bahrain Gulf Women's Games  
30.10 Al-Qurain (Kuwait) United Arab Emirates 6-2 Saudi Arabia Gulf Women's Games  
28.10 Al-Qurain (Kuwait) Bahrain 7-1 United Arab Emirates Gulf Women's Games  
28.10 Al-Qurain Kuwait 3-4 Saudi Arabia Gulf Women's Games  
27.10 Al-Qurain (Kuwait) Bahrain 11-2 Saudi Arabia Gulf Women's Games  
27.10 Al-Qurain Kuwait 1-1 United Arab Emirates Gulf Women's Games  
18.10 Kuwait City Kuwait 3-3 Afghanistan Friendly 
16.10 Kuwait City Kuwait 4-0 Afghanistan Friendly 
15.10 Riyadh Saudi Arabia 2-12 Lebanon Friendly 
14.10 Riyadh Saudi Arabia 2-5 Lebanon Friendly 
02.10 Lazarevac Serbia 0-5 Ukraine Friendly 
02.10 San Juan del Puerto Spain 2-2 Portugal Friendly 
01.10 Belgrade Serbia 0-7 Ukraine Friendly 
01.10 Huelva Spain 1-0 Portugal Friendly 
29.09 Kuwait City Kuwait 1-3 Lebanon Friendly 
26.09 Kuwait City Kuwait 0-6 Lebanon Friendly 
10.09 Qingbaijiang China 5-2 Thailand Belt & Road Cup  
10.09 Qingbaijiang (China) New Zealand 4-0 Kuwait Belt & Road Cup  
08.09 Qingbaijiang China 12-0 Kuwait Belt & Road Cup  
08.09 Qingbaijiang (China) Thailand 4-1 New Zealand Belt & Road Cup  
07.09 Qingbaijiang China 8-3 New Zealand Belt & Road Cup  
07.09 Qingbaijiang (China) Thailand 10-1 Kuwait Belt & Road Cup  
30.06Varaždin Croatia 4-7 ItalyFutsal Week Tournament 
30.06Varaždin (Croatia) Poland 3-1 MoldovaFutsal Week Tournament 
28.06 Varaždin Croatia 8-0 Moldova Futsal Week Tournament  
28.06 Varaždin (Croatia) Italy 4-0 PolandFutsal Week Tournament  
27.06 Varaždin Croatia 4-5 PolandFutsal Week Tournament  
27.06 Varaždin (Croatia) Italy 13-1 MoldovaFutsal Week Tournament  
02.06 Xanxerê (Brazil) Paraguay 3-2 Chile Grand Prix 3rd Place Match
02.06 Xanxerê Brazil 11-0 Argentina Grand Prix Final
01.06 Xanxerê (Brazil) Argentina 1-0 Paraguay Grand Prix Group Stage
01.06 Xanxerê Brazil 10-0 Chile Grand Prix Group Stage
31.05 Xanxerê Brazil 3-0 Argentina Grand Prix Group Stage
31.05 Xanxerê (Brazil) Paraguay 2-1 Chile Grand Prix Group Stage
31.05 Kikinda Serbia 4-2 Czechia 4-Nation Tournament  
31.05 Kikinda (Serbia) Slovenia 4-2 Slovakia 4-Nation Tournament  
30.05 Xanxerê (Brazil) Argentina 5-0 Chile Grand Prix Group Stage
30.05 Xanxerê Brazil 7-1 Paraguay Grand Prix Group Stage
29.05 Novi Bečej (Serbia) Czechia 6-0 Slovenia 4-Nation Tournament  
29.05 Novi Bečej Serbia 2-3 Slovakia 4-Nation Tournament  
28.05 Zrenjanin (Serbia) Czechia 1-1 Slovakia 4-Nation Tournament  
28.05 Zrenjanin Serbia 5-3 Slovenia 4-Nation Tournament  
28.05 Pinhalzinho Brazil 10-1 Paraguay Friendly  
09.05 Krasnogorsk Russia 0-1 Portugal Victory Day Women's Cup  
09.05 Krasnogorsk (Russia) Spain 3-0 Iran Victory Day Women's Cup  
07.05 Krasnogorsk (Russia) Portugal 4-2 Spain Victory Day Women's Cup  
07.05 Krasnogorsk Russia 2-0 Iran Victory Day Women's Cup  
06.05 Krasnogorsk (Russia) Portugal 7-1 Iran Victory Day Women's Cup  
06.05 Krasnogorsk Russia 1-2 Spain Victory Day Women's Cup  
28.04 Ostrava Czechia 4-0 Finland Friendly 
27.04 Ostrava Czechia 1-2 Finland Friendly 
27.04 Budapest Hungary 0-2 Russia Friendly 
26.04 Budapest Hungary 2-3 Russia Friendly 
07.04 Gibraltar Gibraltar 2-3 Northern Ireland Friendly 
06.04 Gibraltar Gibraltar 0-3 Northern Ireland Friendly 
06.04 Kuwait City Kuwait 1-4 Bahrain Friendly 
04.04 Beyne-Heusay Belgium 0-2 Quebec Friendly 
03.04 Beyne-Heusay Belgium 4-5 Quebec Friendly 
03.04 Kuwait City Kuwait 1-5 Turkmenistan Friendly 
03.04 Vetlanda Sweden 3-9 Italy Friendly 
02.04 Vetlanda Sweden 3-2 Italy Friendly 
31.03 Kuwait City Kuwait 0-6 Turkmenistan Friendly 
09.03 Tehran Iran 1-2 Russia Friendly 
08.03 Tehran Iran 3-2 Russia Friendly 
08.03 Sokółka Poland 10-3 Belarus Friendly 
07.03BiałystokPoland 3-1 Belarus Friendly 
21.02 Hodonín Czechia 4-3 Sweden Friendly 
20.02 Hodonín Czechia 3-5 Sweden Friendly 
17.02 Gondomar (Portugal) Russia 2-2 Ukraine
3-2 pens
European Championship 3rd Place Match
17.02 Gondomar Portugal 0-4 Spain European Championship Final
15.02 Gondomar Portugal 5-1 Ukraine European Championship Semi-Final
15.02 Gondomar (Portugal) Spain 5-0 Russia European Championship Semi-Final
10.02 Maasmechelen Belgium 1-1 Netherlands Friendly 
09.02 Gondomar Portugal 6-0 Hungary Friendly 
08.02 Gondomar Portugal 9-0 Hungary Friendly 
23.01 Brovary Ukraine 1-1 Italy Friendly 
22.01 Brovary Ukraine 1-4 Italy Friendly 
09.01 Granadilla de Abona Spain 1-2 Portugal Friendly 
08.01Los RealejosSpain 4-3 Portugal Friendly