|
MEN
WOMEN |
MEN'S FOOTBALL - FIXTURES |
RESULTSFIXTURESRANKINGSNON-FIFAArchive20232022202120202019201820172016201520142013201220112010 |
DATE | VENUE | MATCH | COMPETITION | STAGE |
20.03 | Marrakech (Morocco) | Djibouti - Liberia | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 1st Leg |
20.03 | El Jadida (Morocco) | Somalia - Eswatini | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 1st Leg |
20.03 | Nuku'alofa | Tonga - Samoa | Oceania Nations Cup Qualifier | |
20.03 | Washington (USA) | El Salvador - Bonaire | Friendly | |
20.03 | Serravalle | San Marino - Saint Kitts & Nevis | Friendly | |
21.03 | Abha (Saudi Arabia) | Afghanistan - India | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
21.03 | Al Rayyan | Qatar - Kuwait | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
21.03 | Tokyo | Japan - North Korea | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
21.03 | Yangon | Myanmar - Syria | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
21.03 | Singapore | Singapore - China | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
21.03 | Seoul | South Korea - Thailand | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
21.03 | Muscat | Oman - Malaysia | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
21.03 | Kaohsiung | Taiwan - Kyrgyzstan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
21.03 | Hong Kong | Hong Kong - Uzbekistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
21.03 | Tehran | Iran - Turkmenistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
21.03 | Jakarta | Indonesia - Vietnam | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
21.03 | Basra | Iraq - Philippines | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
21.03 | Islamabad | Pakistan - Jordan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
21.03 | Riyadh | Saudi Arabia - Tajikistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
21.03 | Riffa | Bahrain - Nepal | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
21.03 | Abu Dhabi | United Arab Emirates - Yemen | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
21.03 | Sydney | Australia - Lebanon | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
21.03 | Kuwait City (Kuwait) | Palestine - Bangladesh | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
21.03 | Warsaw | Poland - Estonia | European Championship Qualifier | Play-Off Semi-Final, Path A |
21.03 | Cardiff | Wales - Finland | European Championship Qualifier | Play-Off Semi-Final, Path A |
21.03 | Zenica | Bosnia & Herzegovina - Ukraine | European Championship Qualifier | Play-Off Semi-Final, Path B |
21.03 | Budapest (Hungary) | Israel - Iceland | European Championship Qualifier | Play-Off Semi-Final, Path B |
21.03 | Tbilisi | Georgia - Luxembourg | European Championship Qualifier | Play-Off Semi-Final, Path C |
21.03 | Athens | Greece - Kazakhstan | European Championship Qualifier | Play-Off Semi-Final, Path C |
21.03 | Faro/Loulé (Portugal) | Gibraltar - Lithuania | UEFA Nations League | League C Relegation Play-Off, 1st Leg |
21.03 | Arlington (USA) | Mexico - Panama | CONCACAF Nations League | Semi-Final |
21.03 | Arlington | USA - Jamaica | CONCACAF Nations League | Semi-Final |
21.03 | Annaba (Algeria) | South Africa - Andorra | FIFA Series Algeria | |
21.03 | Jeddah (Saudi Arabia) | Cabo Verde - Guyana | FIFA Series Saudi Arabia (A) | |
21.03 | Taif (Saudi Arabia) | Guinea - Vanuatu | FIFA Series Saudi Arabia (B) | |
21.03 | Boztepe (Türkiye) | Belarus - Montenegro | Friendly | |
21.03 | Belmopan | Belize - Puerto Rico | Friendly | |
21.03 | Larnaca | Cyprus - Latvia | Friendly | |
21.03 | Harrison (USA) | Ecuador - Guatemala | Friendly | |
21.03 | Addis Ababa | Ethiopia - Lesotho | Friendly | |
21.03 | Fort Lauderdale (USA) | Italy - Venezuela | Friendly | |
21.03 | Ta' Qali | Malta - Slovenia | Friendly | |
21.03 | Guimarães | Portugal - Sweden | Friendly | |
21.03 | Moscow | Russia - Serbia | Friendly | |
21.03 | Honiara | Solomon Islands - Fiji | Friendly | |
22.03 | The Valley | Anguilla - Turks & Caicos Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 1st Round, 1st Leg |
22.03 | Kingshill | US Virgin Islands - British Virgin Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 1st Round, 1st Leg |
22.03 | Yaoundé (Cameroon) | Chad - Mauritius | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 1st Leg |
22.03 | Berkane (Morocco) | São Tomé & Príncipe - South Sudan | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 1st Leg |
22.03 | Baraki | Algeria - Bolivia | FIFA Series Algeria | |
22.03 | Baku | Azerbaijan - Mongolia | FIFA Series Azerbaijan | |
22.03 | Baku (Azerbaijan) | Bulgaria - Tanzania | FIFA Series Azerbaijan | |
22.03 | Jeddah (Saudi Arabia) | Equatorial Guinea - Cambodia | FIFA Series Saudi Arabia (A) | |
22.03 | Taif (Saudi Arabia) | Bermuda - Brunei | FIFA Series Saudi Arabia (B) | |
22.03 | Colombo (Sri Lanka) | Central African Republic - Bhutan | FIFA Series Sri Lanka | |
22.03 | Colombo | Sri Lanka - Papua New Guinea | FIFA Series Sri Lanka | |
22.03 | Antananarivo (Madagascar) | Botswana - Rwanda | Madagascar 4 Nation Tournament | |
22.03 | Antananarivo | Madagascar - Burundi | Madagascar 4 Nation Tournament | |
22.03 | Philadelphia (USA) | Argentina - El Salvador | Friendly | |
22.03 | Yerevan | Armenia - Kosovo | Friendly | |
22.03 | Berrechid (Morocco) | Burkina Faso - Libya | Friendly | |
22.03 | Parma (Italy) | Chile - Albania | Friendly | |
22.03 | Marrakech (Morocco) | Comoros - Uganda | Friendly | |
22.03 | San Pedro Alcántara (Spain) | Faroe Islands - Liechtenstein | Friendly | |
22.03 | TBD (Morocco) | Guinea-Bissau - Sudan | Friendly | |
22.03 | Budapest | Hungary - Türkiye | Friendly | |
22.03 | Marrakech (Morocco) | Mali - Mauritania | Friendly | |
22.03 | Agadir | Morocco - Angola | Friendly | |
22.03 | Amsterdam | Netherlands - Scotland | Friendly | |
22.03 | Marrakech (Morocco) | Nigeria - Ghana | Friendly | |
22.03 | Boztepe (Türkiye) | North Macedonia - Moldova | Friendly | |
22.03 | Oslo | Norway - Czechia | Friendly | |
22.03 | Lima | Peru - Nicaragua | Friendly | |
22.03 | Bucharest | Romania - Northern Ireland | Friendly | |
22.03 | Amiens (France) | Senegal - Gabon | Friendly | |
22.03 | London (England) | Spain - Colombia | Friendly | |
22.03 | Mohammedia (Morocco) | Togo - Niger | Friendly | |
23.03 | Frisco (USA) | Canada - Trinidad & Tobago | Copa América Qualifier | |
23.03 | Frisco (USA) | Costa Rica - Honduras | Copa América Qualifier | |
23.03 | Nuku'alofa (Tonga) | Samoa - Cook Islands | Oceania Nations Cup Qualifier | |
23.03 | Cairo (Egypt) | Croatia - Tunisia | FIFA Series Egypt | Semi-Final |
23.03 | New Administrative Capital | Egypt - New Zealand | FIFA Series Egypt | Semi-Final |
23.03 | Mount Hale | Alderney - Guernsey | Muratti Vase | Semi-Final |
23.03 | Lilongwe (Malawi) | Malawi - Kenya | Malawi 4 Nation Tournament | Semi-Final |
23.03 | Lilongwe (Malawi) | Zambia - Zimbabwe | Malawi 4 Nation Tournament | Semi-Final |
23.03 | Bilbao | Basque Country - Uruguay | Friendly | |
23.03 | Amiens (France) | Côte d'Ivoire - Benin | Friendly | |
23.03 | Copenhagen | Denmark - Switzerland | Friendly | |
23.03 | Santiago de los Caballeros | Dominican Republic - Aruba | Friendly | |
23.03 | London | England - Brazil | Friendly | |
23.03 | Décines-Charpieu | France - Germany | Friendly | |
23.03 | Remire-Montjoly | French Guiana - Haiti | Friendly | |
23.03 | Dublin | Ireland - Belgium | Friendly | |
23.03 | Bratislava | Slovakia - Austria | Friendly | |
24.03 | Arlington (USA) | Loser USA/Jamaica - Loser Mexico/Panama | CONCACAF Nations League | 3rd Place Match |
24.03 | Arlington (USA) | Winner USA/Jamaica - Winner Mexico/Panama | CONCACAF Nations League | Final |
24.03 | Belmopan | Belize - Puerto Rico | Friendly | |
24.03 | Addis Ababa | Ethiopia - Lesotho | Friendly | |
24.03 | Harrison (USA) | Italy - Ecuador | Friendly | |
24.03 | Serravalle | San Marino - Saint Kitts & Nevis | Friendly | |
24.03 | Almere (Netherlands) | Suriname - Martinique | Friendly | |
24.03 | Houston (USA) | Venezuela - Guatemala | Friendly | |
25.03 | Annaba (Algeria) | Bolivia - Andorra | FIFA Series Algeria | |
25.03 | Baku | Azerbaijan - Bulgaria | FIFA Series Azerbaijan | |
25.03 | Baku (Azerbaijan) | Tanzania - Mongolia | FIFA Series Azerbaijan | |
25.03 | Jeddah (Saudi Arabia) | Cabo Verde - Equatorial Guinea | FIFA Series Saudi Arabia (A) | |
25.03 | Taif (Saudi Arabia) | Guinea - Bermuda | FIFA Series Saudi Arabia (B) | |
25.03 | Colombo (Sri Lanka) | Central African Republic - Papua New Guinea | FIFA Series Sri Lanka | |
25.03 | Colombo | Sri Lanka - Bhutan | FIFA Series Sri Lanka | |
25.03 | Antananarivo (Madagascar) | Botswana - Burundi | Madagascar 4 Nation Tournament | |
25.03 | Antananarivo | Madagascar - Rwanda | Madagascar 4 Nation Tournament | |
25.03 | Marrakech (Morocco) | Angola - Comoros | Friendly | |
25.03 | Larnaca | Cyprus - Serbia | Friendly | |
25.03 | Chambly (France) | Gabon - Congo | Friendly | |
25.03 | Boztepe (Türkiye) | Montenegro - North Macedonia | Friendly | |
25.03 | Moscow | Russia - Paraguay | Friendly | |
25.03 | Solna | Sweden - Albania | Friendly | |
26.03 | Guwahati | India - Afghanistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
26.03 | Al Farwaniyah | Kuwait - Qatar | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
26.03 | Pyongyang | North Korea - Japan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
26.03 | Dammam (Saudi Arabia) | Syria - Myanmar | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
26.03 | Tianjin | China - Singapore | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
26.03 | Bangkok | Thailand - South Korea | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
26.03 | Bishkek | Kyrgyzstan - Taiwan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
26.03 | Kuala Lumpur | Malaysia - Oman | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
26.03 | Ashgabat | Turkmenistan - Iran | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
26.03 | Tashkent | Uzbekistan - Hong Kong | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
26.03 | Manila | Philippines - Iraq | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
26.03 | Hanoi | Vietnam - Indonesia | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
26.03 | Amman | Jordan - Pakistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
26.03 | Dushanbe | Tajikistan - Saudi Arabia | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
26.03 | Riffa | Bahrain - Nepal | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
26.03 | Khobar (Saudi Arabia) | Yemen - United Arab Emirates | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
26.03 | Canberra | Australia - Lebanon | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
26.03 | Dhaka | Bangladesh - Palestine | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
26.03 | Road Town | British Virgin Islands - US Virgin Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 1st Round, 2nd Leg |
26.03 | Venetian Road Settlement | Turks & Caicos Islands - Anguilla | World Cup Qualifier | CONCACAF, 1st Round, 2nd Leg |
26.03 | Cardiff or Helsinki | Winner Wales/Finland - Winner Poland/Estonia | European Championship Qualifier | Play-Off Final, Path A |
26.03 | Sarajevo or Wrocław (Poland) | Winner Bosnia & Herzegovina/Ukraine - Winner Israel/Iceland | European Championship Qualifier | Play-Off Final, Path B |
26.03 | Tbilisi or Luxembourg | Winner Georgia/Luxembourg - Winner Greece/Kazakhstan | European Championship Qualifier | Play-Off Final, Path C |
26.03 | Kaunas | Lithuania - Gibraltar | UEFA Nations League | League C Relegation Play-Off, 2nd Leg |
26.03 | Mbombela (South Africa) | Eswatini - Somalia | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 2nd Leg |
26.03 | Paynesville | Liberia - Djibouti | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 2nd Leg |
26.03 | Saint Pierre | Mauritius - Chad | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 2nd Leg |
26.03 | Berkane (Morocco) | South Sudan - São Tomé & Príncipe | Africa Cup of Nations | Preliminary Round, 2nd Leg |
26.03 | Nuku'alofa | Tonga - Cook Islands | Oceania Nations Cup Qualifier | |
26.03 | Baraki | Algeria - South Africa | FIFA Series Algeria | |
26.03 | Cairo (Egypt) | Loser Croatia/Tunisia - Loser Egypt/New Zealand | FIFA Series Egypt | 3rd Place Match |
26.03 | New Administrative Capital (Egypt) | Winner Egypt/New Zealand - Winner Croatia/Tunisia | FIFA Series Egypt | Final |
26.03 | Jeddah (Saudi Arabia) | Guyana - Cambodia | FIFA Series Saudi Arabia (A) | |
26.03 | Taif (Saudi Arabia) | Vanuatu - Brunei | FIFA Series Saudi Arabia (B) | |
26.03 | Lilongwe (Malawi) | Loser Malawi/Kenya - Loser Zambia/Zimbabwe | Malawi 4 Nation Tournament | 3rd Place Match |
26.03 | Lilongwe (Malawi) | Winner Malawi/Kenya - Winner Zambia/Zimbabwe | Malawi 4 Nation Tournament | Final |
26.03 | TBD | Loser Poland/Estonia - Loser Wales/Finland | Friendly | |
26.03 | TBD | Loser Israel/Iceland - Loser Bosnia & Herzegovina/Ukraine | Friendly | |
26.03 | TBD | Loser Georgia/Luxembourg - Loser Greece/Kazakhstan | Friendly | |
26.03 | Los Angeles (USA) | Argentina - Costa Rica | Friendly | |
26.03 | Vienna | Austria - Türkiye | Friendly | |
26.03 | Berrechid (Morocco) | Burkina Faso - Niger | Friendly | |
26.03 | Madrid (Spain) | Colombia - Romania | Friendly | |
26.03 | Prague | Czechia - Armenia | Friendly | |
26.03 | Brøndbyvester | Denmark - Faroe Islands | Friendly | |
26.03 | London | England - Belgium | Friendly | |
26.03 | Marseille | France - Chile | Friendly | |
26.03 | Frankfurt am Main | Germany - Netherlands | Friendly | |
26.03 | Marrakech (Morocco) | Ghana - Uganda | Friendly | |
26.03 | TBD (Morocco) | Guinea-Bissau - Sudan | Friendly | |
26.03 | Houston (USA) | Honduras - El Salvador | Friendly | |
26.03 | Budapest | Hungary - Kosovo | Friendly | |
26.03 | Dublin | Ireland - Switzerland | Friendly | |
26.03 | Larnaca (Cyprus) | Latvia - Liechtenstein | Friendly | |
26.03 | Ta' Qali | Malta - Belarus | Friendly | |
26.03 | Agadir | Morocco - Mauritania | Friendly | |
26.03 | Managua | Nicaragua - Cuba | Friendly | |
26.03 | Marrakech (Morocco) | Nigeria - Mali | Friendly | |
26.03 | Oslo | Norway - Slovakia | Friendly | |
26.03 | Lima | Peru - Dominican Republic | Friendly | |
26.03 | Glasgow | Scotland - Northern Ireland | Friendly | |
26.03 | Amiens (France) | Senegal - Benin | Friendly | |
26.03 | Ljubljana | Slovenia - Portugal | Friendly | |
26.03 | Madrid | Spain - Brazil | Friendly | |
26.03 | Casablanca (Morocco) | Togo - Libya | Friendly | |
26.03 | Lens (France) | Uruguay - Côte d'Ivoire | Friendly | |
??.?? | TBD (TBD) | Bahamas - Guyana | CONCACAF Nations League | League B, Group D |
06.05 | Aldershot | England 'C' - Nepal | Friendly | |
18.05 | Saint Helier | Jersey - Winner Alderney/Guernsey | Muratti Vase | Final |
22.05 | Porto-Vecchio | Corsica - Sardinia | Corsica Cup | Semi-Final |
23.05 | Porto-Vecchio (Corsica) | Sicily - Saint Martin | Corsica Cup | Semi-Final |
25.05 | Bastia (Corsica) | Loser Corsica/Sardinia - Loser Sicily/Saint Martin | Corsica Cup | 3rd Place Match |
25.05 | Bastia (Corsica) | Winner Corsica/Sardinia - Winner Sicily/Saint Martin | Corsica Cup | Final |
31.05 | Chicago (USA) | Mexico - Bolivia | Friendly | |
??.06- ??.06 | TBD (Sri Lanka) | Brunei, Macau, Maldives, Sri Lanka | 4 Nation Tournament | |
03.06 | Rijeka | Croatia - North Macedonia | Friendly | |
03.06 | Newcastle upon Tyne | England - Bosnia & Herzegovina | Friendly | |
03.06 | Faro/Loulé (Portugal) | Gibraltar - Scotland | Friendly | |
04.06 | TBD | Albania - Liechtenstein | Friendly | |
04.06 | Vienna | Austria - Serbia | Friendly | |
04.06 | Dublin | Ireland - Hungary | Friendly | |
04.06 | Bologna | Italy - Türkiye | Friendly | |
04.06 | Lisbon | Portugal - Finland | Friendly | |
04.06 | Bucharest | Romania - Bulgaria | Friendly | |
04.06 | Ljubljana | Slovenia - Armenia | Friendly | |
04.06 | Lucerne | Switzerland - Estonia | Friendly | |
05.06 | TBD | Antigua & Barbuda - Bermuda | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
05.06 | TBD | Trinidad & Tobago - Grenada | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
05.06 | TBD | Curaçao - Barbados | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
05.06 | TBD | Nicaragua - Montserrat | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
05.06 | TBD | Guatemala - Dominica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
05.06 | TBD | Suriname - Saint Vincent & the Grenadines | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
05.06 | Brussels | Belgium - Montenegro | Friendly | |
05.06 | Copenhagen | Denmark - Sweden | Friendly | |
05.06 | Bordeaux | France - Venezuela | Friendly | |
05.06 | Oslo | Norway - Kosovo | Friendly | |
05.06 | Wiener Neustadt (Austria) | Slovakia - San Marino | Friendly | |
05.06 | Badajoz | Spain - Andorra | Friendly | |
05.06 | Denver (USA) | Uruguay - Mexico | Friendly | |
06.06 | TBD | Egypt - Burkina Faso | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group A |
06.06 | TBD | Guinea-Bissau - Ethiopia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group A |
06.06 | TBD | Sierra Leone - Djibouti | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group A |
06.06 | TBD | Mauritania - Sudan | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group B |
06.06 | TBD | Senegal - DR Congo | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group B |
06.06 | TBD | Togo - South Sudan | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group B |
06.06 | TBD | Benin - Rwanda | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group C |
06.06 | TBD | Nigeria - South Africa | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group C |
06.06 | TBD | Zimbabwe - Lesotho | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group C |
06.06 | TBD | Angola - Eswatini | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group D |
06.06 | TBD | Cameroon - Cabo Verde | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group D |
06.06 | TBD | Libya - Mauritius | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group D |
06.06 | TBD | Congo - Niger | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group E |
06.06 | TBD | Morocco - Zambia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group E |
06.06 | TBD | Côte d'Ivoire - Gabon | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group F |
06.06 | TBD | Gambia - Seychelles | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group F |
06.06 | TBD | Kenya - Burundi | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group F |
06.06 | TBD | Algeria - Guinea | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group G |
06.06 | TBD | Mozambique - Somalia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group G |
06.06 | TBD | Uganda - Botswana | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group G |
06.06 | TBD | Malawi - São Tomé & Príncipe | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group H |
06.06 | TBD | Namibia - Liberia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group H |
06.06 | TBD | Tunisia - Equatorial Guinea | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group H |
06.06 | TBD | Central African Republic - Chad | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group I |
06.06 | TBD | Madagascar - Comoros | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group I |
06.06 | TBD | Mali - Ghana | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group I |
06.06 | Calcutta | India - Kuwait | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
06.06 | Doha | Qatar - Afghanistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
06.06 | Yangon | Myanmar - Japan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
06.06 | Pyongyang | North Korea - Syria | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
06.06 | TBD | China - Thailand | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
06.06 | TBD | Singapore - South Korea | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
06.06 | TBD | Kyrgyzstan - Malaysia | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
06.06 | TBD | Taiwan - Oman | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
06.06 | TBD | Hong Kong - Iran | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
06.06 | TBD | Uzbekistan - Turkmenistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
06.06 | TBD | Indonesia - Iraq | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
06.06 | TBD | Vietnam - Philippines | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
06.06 | TBD | Pakistan - Saudi Arabia | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
06.06 | TBD | Jordan - Tajikistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
06.06 | TBD | Bahrain - Yemen | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
06.06 | TBD | Nepal - United Arab Emirates | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
06.06 | TBD | Bangladesh - Australia | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
06.06 | Al Rayyan (Qatar) | Palestine - Lebanon | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
06.06 | TBD | Honduras - Cuba | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
06.06 | TBD | Costa Rica - Saint Kitts & Nevis | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
06.06 | TBD | Haiti - Saint Lucia | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
06.06 | TBD | Panama - Guyana | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
06.06 | TBD | Jamaica - Dominican Republic | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
06.06 | TBD | El Salvador - Puerto Rico | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
06.06 | Rotterdam | Netherlands - Canada | Friendly | |
07.06 | TBD | Albania - Azerbaijan | Friendly | |
07.06 | Yerevan | Armenia - Kazakhstan | Friendly | |
07.06 | London | England - Iceland | Friendly | |
07.06 | TBD | Germany - Greece | Friendly | |
07.06 | TBD | Poland - Ukraine | Friendly | |
07.06 | Glasgow | Scotland - Finland | Friendly | |
08.06 | TBD | Cayman Islands - Antigua & Barbuda | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
08.06 | TBD | Bahamas - Trinidad & Tobago | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
08.06 | TBD | Aruba - Curaçao | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
08.06 | TBD | Belize - Nicaragua | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
08.06 | TBD | British Virgin Islands/US Virgin Islands - Guatemala | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
08.06 | TBD | Turks & Caicos Islands/Anguilla - Suriname | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
08.06 | Tallinn | Estonia - Faroe Islands | Baltic Cup | Semi-Final |
08.06 | TBD | Latvia - Lithuania | Baltic Cup | Semi-Final |
08.06 | Brussels | Belgium - Luxembourg | Friendly | |
08.06 | College Station (USA) | Brazil - Mexico | Friendly | |
08.06 | Brøndbyvester | Denmark - Norway | Friendly | |
08.06 | Debrecen | Hungary - Israel | Friendly | |
08.06 | Chișinău | Moldova - Cyprus | Friendly | |
08.06 | Oeiras | Portugal - Croatia | Friendly | |
08.06 | Bucharest | Romania - Liechtenstein | Friendly | |
08.06 | Ljubljana | Slovenia - Bulgaria | Friendly | |
08.06 | TBD | Spain - Northern Ireland | Friendly | |
08.06 | Solna | Sweden - Serbia | Friendly | |
08.06 | Sankt Gallen | Switzerland - Austria | Friendly | |
08.06 | Landover | USA - Colombia | Friendly | |
09.06 | TBD | Bermuda - Honduras | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
09.06 | TBD | Grenada - Costa Rica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
09.06 | TBD | Barbados - Haiti | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
09.06 | TBD | Montserrat - Panama | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
09.06 | TBD | Dominica - Jamaica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
09.06 | TBD | Saint Vincent & the Grenadines - El Salvador | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
09.06 | Chicago (USA) | Argentina - Ecuador | Friendly | |
09.06 | Empoli | Italy - Bosnia & Herzegovina | Friendly | |
09.06 | Podgorica | Montenegro - Georgia | Friendly | |
09.06 | TBD | Slovakia - Wales | Friendly | |
10.06 | TBD | Czechia - North Macedonia | Friendly | |
10.06 | Rotterdam | Netherlands - Iceland | Friendly | |
10.06 | TBD | Poland - Türkiye | Friendly | |
11.06 | TBD | Burkina Faso - Sierra Leone | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group A |
11.06 | TBD | Djibouti - Ethiopia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group A |
11.06 | TBD | Guinea-Bissau - Egypt | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group A |
11.06 | TBD | DR Congo - Togo | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group B |
11.06 | TBD | Mauritania - Senegal | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group B |
11.06 | TBD | South Sudan - Sudan | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group B |
11.06 | TBD | Benin - Nigeria | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group C |
11.06 | TBD | Lesotho - Rwanda | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group C |
11.06 | TBD | South Africa - Zimbabwe | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group C |
11.06 | TBD | Angola - Cameroon | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group D |
11.06 | TBD | Cabo Verde - Libya | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group D |
11.06 | TBD | Mauritius - Eswatini | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group D |
11.06 | TBD | Congo - Morocco | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group E |
11.06 | TBD | Zambia - Tanzania | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group E |
11.06 | TBD | Gabon - Gambia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group F |
11.06 | TBD | Kenya - Côte d'Ivoire | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group F |
11.06 | TBD | Seychelles - Burundi | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group F |
11.06 | TBD | Guinea - Mozambique | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group G |
11.06 | TBD | Somalia - Botswana | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group G |
11.06 | TBD | Uganda - Algeria | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group G |
11.06 | TBD | Equatorial Guinea - Malawi | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group H |
11.06 | TBD | Namibia - Tunisia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group H |
11.06 | TBD | São Tomé & Príncipe - Liberia | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group H |
11.06 | TBD | Chad - Comoros | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group I |
11.06 | TBD | Ghana - Central African Republic | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group I |
11.06 | TBD | Madagascar - Mali | World Cup Qualifier | Africa, 1st Round, Group I |
11.06 | Kuwait City | Kuwait - Afghanistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
11.06 | Al Khor | Qatar - India | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group A |
11.06 | Saitama | Japan - Syria | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
11.06 | Pyongyang | North Korea - Myanmar | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group B |
11.06 | TBD | South Korea - China | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
11.06 | TBD | Thailand - Singapore | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group C |
11.06 | TBD | Malaysia - Taiwan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
11.06 | TBD | Oman - Kyrgyzstan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group D |
11.06 | TBD | Iran - Uzbekistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
11.06 | TBD | Turkmenistan - Hong Kong | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group E |
11.06 | TBD | Iraq - Vietnam | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
11.06 | TBD | Indonesia - Philippines | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group F |
11.06 | TBD | Saudi Arabia - Jordan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
11.06 | TBD | Tajikistan - Pakistan | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group G |
11.06 | TBD | United Arab Emirates - Bahrain | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
11.06 | Al Rayyan (Qatar) | Yemen - Nepal | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group H |
11.06 | TBD | Australia - Palestine | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
11.06 | TBD (TBD) | Lebanon - Bangladesh | World Cup Qualifier | Asia, 2nd Round, Group I |
11.06 | TBD | Cuba - Cayman Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
11.06 | TBD | Saint Kitts & Nevis - Bahamas | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
11.06 | TBD | Saint Lucia - Aruba | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
11.06 | TBD | Guyana - Belize | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
11.06 | TBD | Dominican Republic - British Virgin Islands/US Virgin Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
11.06 | TBD | Puerto Rico - Turks & Caicos Islands/Anguilla | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
11.06 | TBD | Loser Latvia/Lithuania - Loser Estonia/Faroe Islands | Baltic Cup | 3rd Place Match |
11.06 | TBD | Winner Latvia/Lithuania - Winner Estonia/Faroe Islands | Baltic Cup | Final |
11.06 | Chișinău | Moldova - Ukraine | Friendly | |
11.06 | Aveiro | Portugal - Ireland | Friendly | |
11.06 | Serravalle | San Marino - Cyprus | Friendly | |
12.06 | Orlando | USA - Brazil | Friendly | |
14.06 | Munich | Germany - Scotland | European Championship | Group A |
14.06 | Landover (USA) | Argentina - Guatemala | Friendly | |
15.06 | Cologne (Germany) | Switzerland - Hungary | European Championship | Group A |
15.06 | Dortmund (Germany) | Italy - Albania | European Championship | Group B |
15.06 | Berlin (Germany) | Spain - Croatia | European Championship | Group B |
15.06 | Port Vila (Vanuatu) | New Zealand - New Caledonia | Oceania Nations Cup | Group A |
15.06 | Port Vila | Vanuatu - Solomon Islands | Oceania Nations Cup | Group A |
16.06 | Stuttgart (Germany) | Denmark - Slovenia | European Championship | Group C |
16.06 | Cologne (Germany) | England - Serbia | European Championship | Group C |
16.06 | Hamburg (Germany) | Netherlands - Play-Off Winner A | European Championship | Group D |
16.06 | Luganville (Vanuatu) | Fiji - Papua New Guinea | Oceania Nations Cup | Group B |
16.06 | Luganville (Vanuatu) | Tahiti - Qualifier | Oceania Nations Cup | Group B |
17.06 | Düsseldorf (Germany) | France - Austria | European Championship | Group D |
17.06 | Frankfurt am Main (Germany) | Belgium - Slovakia | European Championship | Group E |
17.06 | Munich (Germany) | Romania - Play-Off Winner B | European Championship | Group E |
18.06 | Leipzig (Germany) | Portugal - Czechia | European Championship | Group F |
18.06 | Dortmund (Germany) | Türkiye - Play-Off Winner C | European Championship | Group F |
18.06 | Port Vila (Vanuatu) | New Zealand - Solomon Islands | Oceania Nations Cup | Group A |
18.06 | Port Vila | Vanuatu - New Caledonia | Oceania Nations Cup | Group A |
19.06 | Stuttgart | Germany - Hungary | European Championship | Group A |
19.06 | Cologne (Germany) | Scotland - Switzerland | European Championship | Group A |
19.06 | Hamburg (Germany) | Croatia - Albania | European Championship | Group B |
19.06 | Luganville (Vanuatu) | Fiji - Tahiti | Oceania Nations Cup | Group B |
19.06 | Luganville (Vanuatu) | Tahiti - Papua New Guinea | Oceania Nations Cup | Group B |
20.06 | Gelsenkirchen (Germany) | Spain - Italy | European Championship | Group B |
20.06 | Frankfurt am Main (Germany) | England - Denmark | European Championship | Group C |
20.06 | Munich (Germany) | Serbia - Slovenia | European Championship | Group C |
20.06 | Atlanta (USA) | Argentina - Winner Canada/Trinidad & Tobago | Copa América | Group A |
21.06 | Berlin (Germany) | Austria - Play-Off Winner A | European Championship | Group D |
21.06 | Leipzig (Germany) | France - Netherlands | European Championship | Group D |
21.06 | Düsseldorf (Germany) | Slovakia - Play-Off Winner B | European Championship | Group E |
21.06 | Arlington (USA) | Peru - Chile | Copa América | Group A |
21.06 | Port Vila (Vanuatu) | New Caledonia - Solomon Islands | Oceania Nations Cup | Group A |
21.06 | Port Vila | Vanuatu - New Zealand | Oceania Nations Cup | Group A |
22.06 | Cologne (Germany) | Belgium - Romania | European Championship | Group E |
22.06 | Hamburg (Germany) | Czechia - Play-Off Winner C | European Championship | Group F |
22.06 | Dortmund (Germany) | Portugal - Türkiye | European Championship | Group F |
22.06 | Santa Clara (USA) | Ecuador - Venezuela | Copa América | Group B |
22.06 | Houston (USA) | Mexico - Jamaica | Copa América | Group B |
22.06 | Luganville (Vanuatu) | Fiji - Tahiti | Oceania Nations Cup | Group B |
22.06 | Luganville (Vanuatu) | Papua New Guinea - Qualifier | Oceania Nations Cup | Group B |
23.06 | Frankfurt am Main | Germany - Switzerland | European Championship | Group A |
23.06 | Stuttgart (Germany) | Scotland - Hungary | European Championship | Group A |
23.06 | Arlington | USA - Bolivia | Copa América | Group C |
23.06 | Miami Gardens (USA) | Uruguay - Panama | Copa América | Group C |
24.06 | Leipzig (Germany) | Italy - Croatia | European Championship | Group B |
24.06 | Düsseldorf (Germany) | Spain - Albania | European Championship | Group B |
24.06 | Inglewood (USA) | Brazil - Winner Costa Rica/Honduras | Copa América | Group D |
24.06 | Houston (USA) | Colombia - Paraguay | Copa América | Group D |
25.06 | Munich (Germany) | Denmark - Serbia | European Championship | Group C |
25.06 | Cologne (Germany) | England - Slovenia | European Championship | Group C |
25.06 | Dortmund (Germany) | France - Play-Off Winner A | European Championship | Group D |
25.06 | Berlin (Germany) | Netherlands - Austria | European Championship | Group D |
25.06 | East Rutherford (USA) | Argentina - Chile | Copa América | Group A |
25.06 | Kansas City [Kansas] (USA) | Peru - Winner Canada/Trinidad & Tobago | Copa América | Group A |
25.06- 06.07 | TBD (Kurdistan) | Group A: Cornwall, Kashmir, Kurdistan, Tamil Eelam Group B: Panjab, Raetia, South Ossetia, Ticino Group C: Kabylia, Kárpátalja, São Paulo (FAD), Tibet Group D: Abkhazia, Mexico (ANBM), Székely Land | CONIFA World Cup | |
26.06 | Stuttgart (Germany) | Belgium - Play-Off Winner B | European Championship | Group E |
26.06 | Frankfurt am Main (Germany) | Romania - Slovakia | European Championship | Group E |
26.06 | Hamburg (Germany) | Czechia - Türkiye | European Championship | Group F |
26.06 | Gelsenkirchen (Germany) | Portugal - Play-Off Winner C | European Championship | Group F |
26.06 | Paradise (USA) | Ecuador - Jamaica | Copa América | Group B |
26.06 | Inglewood (USA) | Mexico - Venezuela | Copa América | Group B |
26.06 | Port Vila (Vanuatu) | 1st Group A - 2nd Group B | Oceania Nations Cup | Semi-Final |
26.06 | Luganville (Vanuatu) | 1st Group B - 2nd Group A | Oceania Nations Cup | Semi-Final |
27.06 | Atlanta | USA - Panama | Copa América | Group C |
27.06 | East Rutherford (USA) | Uruguay - Bolivia | Copa América | Group C |
27.06 | Port Vila (Vanuatu) | 4th Group A - 4th Group B | Oceania Nations Cup | 7th Place Match |
27.06 | Port Vila (Vanuatu) | 3rd Group A - 3rd Group B | Oceania Nations Cup | 5th Place Match |
28.06 | Paaradise (USA) | Brazil - Paraguay | Copa América | Group D |
28.06 | Glendale (USA) | Colombia - Winner Costa Rica/Honduras | Copa América | Group D |
29.06 | Dortmund (Germany) | 1st Group A - 2nd Group C | European Championship | Round of 16 |
29.06 | Berlin (Germany) | 2nd Group A - 2nd Group B | European Championship | Round of 16 |
29.06 | Miami Gardens (USA) | Argentina - Peru | Copa América | Group A |
29.06 | Orlando (USA) | Chile - Winner Canada/Trinidad & Tobago | Copa América | Group A |
30.06 | Cologne (Germany) | 1st Group B - 3rd Group A/D/E/F | European Championship | Round of 16 |
30.06 | Gelsenkirchen (Germany) | 1st Group C - 3rd Group D/E/F | European Championship | Round of 16 |
30.06 | Glendale (USA) | Mexico - Ecuador | Copa América | Group B |
30.06 | Austin (USA) | Venezuela - Jamaica | Copa América | Group B |
30.06 | Port Vila (Vanuatu) | Loser 1A/2B - Loser 1B/2A | Oceania Nations Cup | 3rd Place Match |
30.06 | Port Vila (Vanuatu) | Winner 1A/2B - Winner 1B/2A | Oceania Nations Cup | Final |
30.06 | Bredstedt (Southern Schleswig) | North Frisia - Cimbria | Europeada | Group A |
30.06 | Bredstedt (Southern Schleswig) | Occitania - Meskhetian Turks | Europeada | Group A |
30.06 | Tönning (Southern Schleswig) | Germans in Poland - Slovaks & Czechs in Romania | Europeada | Group B |
30.06 | Tönning (Southern Schleswig) | Sorbia - Roma in Romania | Europeada | Group B |
30.06 | Schleswig (Southern Schleswig) | Aromania - Ladins | Europeada | Group C |
30.06 | Schleswig | Southern Schleswig - Bulgarians in Romania | Europeada | Group C |
30.06 | Flensburg (Southern Schleswig) | Germans in Hungary - Hungarians in Romania | Europeada | Group D |
30.06 | Flensburg (Southern Schleswig) | Slovenes in Italy - Friuli | Europeada | Group D |
30.06 | Sønderborg | Northern Schleswig - Romansch | Europeada | Group E |
30.06 | Sønderborg (Northern Schleswig) | South Tyrol - Crimea | Europeada | Group E |
30.06 | Kruså (Northern Schleswig) | Carinthian Slovenes - Germans in Czechia | Europeada | Group F |
30.06 | Kruså (Northern Schleswig) | Croats in Serbia - Burgenland Croats | Europeada | Group F |
30.06 | Harrislee (Southern Schleswig) | Serbs in Croatia - Pomaks | Europeada | Group G |
??.07 | TBD | Micronesia - Marshall Islands | Friendly | |
??.07 | TBD | Micronesia - Marshall Islands | Friendly | |
01.07 | Frankfurt am Main (Germany) | 1st Group F - 3rd Group A/B/C | European Championship | Round of 16 |
01.07 | Düsseldorf (Germany) | 2nd Group D - 2nd Group E | European Championship | Round of 16 |
01.07 | Orlando (USA) | Panama - Bolivia | Copa América | Group C |
01.07 | Kansas City [Missouri] | USA - Uruguay | Copa América | Group C |
01.07 | Risum-Linholm (Southern Schleswig) | North Frisia - Meskhetian Turks | Europeada | Group A |
01.07 | Risum-Linholm (Southern Schleswig) | Occitania - Cimbria | Europeada | Group A |
01.07 | Niebüll (Southern Schleswig) | Germans in Poland - Roma in Romania | Europeada | Group B |
01.07 | Niebüll (Southern Schleswig) | Sorbia - Slovaks & Czechs in Romania | Europeada | Group B |
01.07 | Flensburg (Southern Schleswig) | Bulgarians in Romania - Ladins | Europeada | Group C |
01.07 | Flensburg | Southern Schleswig - Aromania | Europeada | Group C |
01.07 | Schleswig (Southern Schleswig) | Germans in Hungary - Slovenes in Italy | Europeada | Group D |
01.07 | Schleswig (Southern Schleswig) | Hungarians in Romania - Friuli | Europeada | Group D |
01.07 | Tønder (Northern Schleswig) | Crimea - Romansch | Europeada | Group E |
01.07 | Tønder | Northern Schleswig - South Tyrol | Europeada | Group E |
01.07 | Sønderborg (Northern Schleswig) | Carinthian Slovenes - Burgenland Croats | Europeada | Group F |
01.07 | Sønderborg (Northern Schleswig) | Croats in Serbia - Germans in Czechia | Europeada | Group F |
01.07 | Kruså (Northern Schleswig) | Slovaks in Hungary - Pomaks | Europeada | Group G |
02.07 | Munich (Germany) | 1st Group E - 3rd Group A/B/C/D | European Championship | Round of 16 |
02.07 | Leipzig (Germany) | 1st Group D - 2nd Group F | European Championship | Round of 16 |
02.07 | Santa Clara (USA) | Brazil - Colombia | Copa América | Group D |
02.07 | Austin (USA) | Paraguay - Winner Costa Rica/Honduras | Copa América | Group D |
02.07 | Niebüll (Southern Schleswig) | Cimbria - Meskhetian Turks | Europeada | Group A |
02.07 | Niebüll (Southern Schleswig) | Occitania - North Frisia | Europeada | Group A |
02.07 | Bredstedt (Southern Schleswig) | Slovaks & Czechs in Romania - Roma in Romania | Europeada | Group B |
02.07 | Bredstedt (Southern Schleswig) | Sorbia - Germans in Poland | Europeada | Group B |
02.07 | Flensburg (Southern Schleswig) | Aromania - Bulgarians in Romania | Europeada | Group C |
02.07 | Flensburg | Southern Schleswig - Ladins | Europeada | Group C |
02.07 | Eckernförde (Southern Schleswig) | Germans in Hungary - Friuli | Europeada | Group D |
02.07 | Eckernförde (Southern Schleswig) | Hungarians in Romania - Slovenes in Italy | Europeada | Group D |
02.07 | Aabenraa | Northern Schleswig - Crimea | Europeada | Group E |
02.07 | Aabenraa (Northern Schleswig) | South Tyrol - Romansch | Europeada | Group E |
02.07 | Tønder (Northern Schleswig) | Burgenland Croats - Germans in Czechia | Europeada | Group F |
02.07 | Tønder (Northern Schleswig) | Carinthian Slovenes - Croats in Serbia | Europeada | Group F |
02.07 | Harrislee (Southern Schleswig) | Serbs in Croatia - Slovaks in Hungary | Europeada | Group G |
04.07 | Houston (USA) | 1st Group A - 2nd Group B | Copa América | Quarter-Final |
04.07 | Niebüll (Southern Schleswig) | Europeada | 9th-12th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Niebüll (Southern Schleswig) | Europeada | 9th-12th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Kruså (Northern Schleswig) | Europeada | 13th-16th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Kruså (Northern Schleswig) | Europeada | 13th-16th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Eckernförde (Southern Schleswig) | Europeada | 17th-20th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Eckernförde (Southern Schleswig) | Europeada | 17th-20th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Tønning (Northern Schleswig) | Europeada | 21st-24th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Tønning (Northern Schleswig) | Europeada | 21st-24th Place Semi-Final (2 x 30 mins) | |
04.07 | Bredstedt (Southern Schleswig) | Europeada | Quarter-Final | |
04.07 | Sønderborg (Northern Schleswig) | Europeada | Quarter-Final | |
04.07 | Flensburg (Southern Schleswig) | Europeada | Quarter-Final | |
04.07 | Schleswig (Southern Schleswig) | Europeada | Quarter-Final | |
05.07 | Stuttgart (Germany) | Winner Cologne R16 - Winner Dortmund R16 | European Championship | Quarter-Final |
05.07 | Hamburg (Germany) | Winner Frankfurt am Main R16 - Winner Düsseldorf R16 | European Championship | Quarter-Final |
05.07 | Arlington (USA) | 1st Group B - 2nd Group A | Copa América | Quarter-Final |
05.07 | Risum-Lindholm (Southern Schleswig) | Europeada | 5th-8th Place Semi-Final (1 x 45 mins) | |
05.07 | Risum-Lindholm (Southern Schleswig) | Europeada | 5th-8th Place Semi-Final (1 x 45 mins) | |
05.07 | Eckernförde (Southern Schleswig) | Loser 21-24 SF1 - Loser 21-24 SF2 | Europeada | 23rd Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Eckernförde (Southern Schleswig) | Winner 21-24 SF1 - Winner 21-24 SF2 | Europeada | 21st Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Tönning (Southern Schleswig) | Loser 17-20 SF1 - Loser 17-20 SF2 | Europeada | 19th Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Tönning (Southern Schleswig) | Winner 17-20 SF1 - Winner 17-20 SF2 | Europeada | 17th Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Bredstedt (Southern Schleswig) | Loser 13-16 SF1 - Loser 13-16 SF2 | Europeada | 15th Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Bredstedt (Southern Schleswig) | Winner 13-16 SF1 - Winner 13-16 SF2 | Europeada | 13th Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Aabenraa (Northern Schleswig) | Loser 9-12 SF1 - Loser 9-12 SF2 | Europeada | 11th Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Aabenraa (Northern Schleswig) | Winner 9-12 SF1 - Winner 9-12 SF2 | Europeada | 9th Place Match (2 x 30 mins) |
05.07 | Risum-Lindholm (Southern Schleswig) | Loser 5-8 SF1 - Loser 5-8 SF2 | Europeada | 7th Place Match (1 x 45 mins) |
05.07 | Risum-Lindholm (Southern Schleswig) | Winner 5-8 SF1 - Winner 5-8 SF2 | Europeada | 5th Place Match (1 x 45 mins) |
05.07 | Tønder (Southern Schleswig) | Europeada | Semi-Final | |
05.07 | Flensburg (Southern Schleswig) | Europeada | Semi-Final | |
06.07 | Berlin (Germany) | Winner Munich R16 - Winner Leipzig R16 | European Championship | Quarter-Final |
06.07 | Düsseldorf (Germany) | Winner Gelsenkirchen R16 - Winner Berlin R16 | European Championship | Quarter-Final |
06.07 | Paradise (USA) | 1st Group C - 2nd Group D | Copa América | Quarter-Final |
06.07 | Glendale (USA) | 1st Group D - 2nd Group C | Copa América | Quarter-Final |
06.07 | Flensburg (Southern Schleswig) | Winner SF1 - Winner SF2 | Europeada | Final |
09.07 | Munich (Germany) | Winner Stuttgart QF - Winner Hamburg QF | European Championship | Semi-Final |
09.07 | East Rutherford (USA) | Winner 1A/2B - Winner 1B/2A | Copa América | Semi-Final |
10.07 | Dortmund (Germany) | Winner Berlin QF - Winner Düsseldorf QF | European Championship | Semi-Final |
10.07 | Charlotte (USA) | Winner 1C/2D - Winner 1D/2C | Copa América | Semi-Final |
13.07 | Charlotte (USA) | Loser SF1 - Loser SF2 | Copa América | 3rd Place Match |
14.07 | Berlin (Germany) | Winner SF1 - Winner SF2 | European Championship | Final |
14.07 | Miami Gardens (USA) | Winner SF1 - Winner SF2 | Copa América | Final |
02.09- 10.09 | TBD (Samoa) | American Samoa, Cook Islands, Samoa, Tonga | World Cup Qualifier | Oceania, 1st Round |
05.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 1st Leg |
05.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 1st Leg |
05.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 1st Leg |
05.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 1st Leg |
05.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 1st Leg |
07.09 | Pasadena (USA) | Mexico - New Zealand | Friendly | |
10.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 2nd Leg |
10.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 2nd Leg |
10.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 2nd Leg |
10.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 2nd Leg |
10.09 | TBD | TBD - TBD | Asian Cup Qualifier | Play-Off Round, 2nd Leg |
10.09 | Arlington (USA) | Mexico - Canada | Friendly | |
10.09 | Chișinău | Moldova - San Marino | Friendly | |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group A |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group A |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group B |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group B |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group A |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group A |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group B |
??.10 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group B |
??.11 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group A |
??.11 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group A |
??.11 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group B |
??.11 | TBD (TBD) | TBD - TBD | World Cup Qualifier | Oceania, 2nd Round, Group B |
2025 | ||||
04.06 | TBD | Bermuda - Cayman Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
04.06 | TBD | Grenada - Bahamas | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
04.06 | TBD | Barbados - Aruba | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
04.06 | TBD | Montserrat - Belize | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
04.06 | TBD | Dominica - British Virgin Islands/US Virgin Islands | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
04.06 | TBD | Saint Vincent & the Grenadines - Turks & Caicos Islands/Anguilla | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
06.06 | TBD | Antigua & Barbuda - Cuba | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
06.06 | TBD | Trinidad & Tobago - Saint Kitts & Nevis | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
06.06 | TBD | Curaçao - Saint Lucia | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
06.06 | TBD | Nicaragua - Guyana | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
06.06 | TBD | Guatemala - Dominica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
06.06 | TBD | Suriname - Puerto Rico | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
07.06 | TBD | Cayman Islands - Honduras | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
07.06 | TBD | Bahamas - Costa Rica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
07.06 | TBD | Aruba - Haiti | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
07.06 | TBD | Belize - Panama | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
07.06 | TBD | British Virgin Islands/US Virgin Islands - Jamaica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
07.06 | TBD | Turks & Caicos Islands/Anguilla - El Salvador | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
10.06 | TBD | Cuba - Bermuda | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
10.06 | TBD | Honduras - Antigua & Bermuda | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group A |
10.06 | TBD | Costa Rica - Trinidad & Tobago | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
10.06 | TBD | Saint Kitts & Nevis - Grenada | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group B |
10.06 | TBD | Haiti - Curaçao | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
10.06 | TBD | Saint Lucia - Barbados | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group C |
10.06 | TBD | Guyana - Montserrat | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
10.06 | TBD | Panama - Nicaragua | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group D |
10.06 | TBD | Dominican Republic - Dominica | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
10.06 | TBD | Jamaica - Guatemala | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group E |
10.06 | TBD | El Salvador - Suriname | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |
10.06 | TBD | Puerto Rico - Saint Vincent & the Grenadines | World Cup Qualifier | CONCACAF, 2nd Round, Group F |