LAST UPDATE: Wednesday, 09 October 2019, 03:58:53

FootballFIFA FutsalAMF FutsalBeach SoccerAustralian FootballAmerican FootballFlag Football
Beach Flag FootballRugby UnionRugby SevensRugby LeagueTouchIce HockeyBandy
Field HockeyIndoor HockeyFloorball
Roller HockeyInline HockeyIIHF Inline HockeySkater Hockey
Ball HockeyWBHF Ball HockeyShintyLacrosseBox LacrosseIntercrosseRingette
Water PoloBeach Water PoloCanoe PoloCycleballCricketIndoor CricketBaseball
SoftballPesäpalloUltimateBeach UltimateGutsVolleyballFistball
Basketball3x3 BasketballNetballKorfballBeach KorfballHandballBeach Handball
RollballTchoukballBeach TchoukballUnderwater HockeyUnderwater RugbyCurlingQuidditch
Sepak TakrawBeach Sepak TakrawKabaddiIndoor KabaddiBeach KabaddiPoloPolocrosse
HorseballFutnetRoller DerbyPétanqueIce StockSnow PoloUnderwater Ice Hockey
WOMEN'S FOOTBALL - 2019 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive201820172016201520142013201220112010
Women's Archive201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
08.10 Couva (Trinidad & Tobago) Saint Kitts & Nevis 10-0 Antigua & Barbuda Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
08.10 Couva Trinidad & Tobago 0-0 Dominican Republic Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
08.10 Kingston (Jamaica) Cuba 6-1 Saint Lucia Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
08.10 Kingston Jamaica 7-0 US Virgin Islands Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
08.10 Alajuela Costa Rica 5-0 El Salvador Olympic Games Qualifier CONCACAF, Central America, Group A
08.10 Panama City Panama 3-1 Guatemala Olympic Games Qualifier CONCACAF, Central America, Group B
08.10 Francistown Botswana 0-2 Zambia Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 2nd Leg
08.10 Kinshasa DR Congo 2-1 Cameroon Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 2nd Leg
08.10 Nairobi Kenya 1-0 Ghana
After extra time
Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 2nd Leg
08.10 Tartu Estonia 1-2 Kosovo European Championship Qualifier Group A
08.10 Eindhoven Netherlands 2-0 Russia European Championship Qualifier Group A
08.10 Kocaeli Turkey 1-6 Slovenia European Championship Qualifier Group A
08.10 Tbilisi Georgia 0-2 Denmark European Championship Qualifier Group B
08.10 Palermo Italy 2-0 Bosnia & Herzegovina European Championship Qualifier Group B
08.10 Borisov Belarus 0-1 Wales European Championship Qualifier Group C
08.10 Tórshavn Faroe Islands 0-13 Norway European Championship Qualifier Group C
08.10 Prague Czechia 1-5 Spain European Championship Qualifier Group D
08.10 Vaasa Finland 8-1 Albania European Championship Qualifier Group E
08.10 Liepāja Latvia 0-6 Iceland European Championship Qualifier Group F
08.10 Gothenburg Sweden 7-0 Slovakia European Championship Qualifier Group F
08.10 Shymkent Kazakhstan 0-3 France European Championship Qualifier Group G
08.10 Niš Serbia 0-1 Austria European Championship Qualifier Group G
08.10 Cluj-Napoca Romania 0-1 Belgium European Championship Qualifier Group H
08.10 Thun Switzerland 2-0 Croatia European Championship Qualifier Group H
08.10 Thessaloníki Greece 0-5 Germany European Championship Qualifier Group I
08.10 Tallaght Ireland 3-2 Ukraine European Championship Qualifier Group I
08.10 Rancagua Chile 3-1 Uruguay Friendly 
08.10 Kielce Poland 1-3 Brazil Friendly 
08.10 Setúbal Portugal 0-1 England Friendly 
08.10 San Felipe Venezuela 1-0 Paraguay Friendly 
07.10 Port-au-Prince Haiti 2-1 Puerto Rico Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group C
07.10 Lagos Nigeria 1-1 Côte d'Ivoire Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 2nd Leg
06.10 Couva (Trinidad & Tobago) Antigua & Barbuda 2-1 Aruba Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
06.10 Couva Trinidad & Tobago 1-4 Saint Kitts & Nevis Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
06.10 Kingston (Jamaica) Barbados 4-0 US Virgin Islands Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
06.10 Kingston Jamaica 11-0 Saint Lucia Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
06.10 Alajuela (Costa Rica) Nicaragua 2-1 El Salvador Olympic Games Qualifier CONCACAF, Central America, Group A
06.10 Panama City (Panama) Guatemala 4-0 Honduras Olympic Games Qualifier CONCACAF, Central America, Group B
06.10 Temuco Chile 3-0 Uruguay Friendly 
06.10 Shizuoka Japan 4-0 Canada Friendly 
06.10 Chicago USA 1-1 South Korea Friendly 
05.10 Port-au-Prince (Haiti) Puerto Rico 6-1 Suriname Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group C
05.10 Skopje North Macedonia 0-6 Serbia European Championship Qualifier Group G
05.10 Aachen Germany 8-0 Ukraine European Championship Qualifier Group I
05.10 Middlesbrough England 1-2 Brazil Friendly 
04.10 Accra Ghana 0-0 Kenya Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 1st Leg
04.10 Couva (Trinidad & Tobago) Dominican Republic 2-0 Antigua & Barbuda Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
04.10 Couva (Trinidad & Tobago) Saint Kitts & Nevis 6-1 Aruba Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
04.10 Kingston (Jamaica) Cuba 6-0 US Virgin Islands Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
04.10 Kingston Jamaica 7-0 Barbados Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
04.10 Alajuela Costa Rica 2-0 Nicaragua Olympic Games Qualifier CONCACAF, Central America, Group A
04.10 Panama City Panama 3-0 Honduras Olympic Games Qualifier CONCACAF, Central America, Group B
04.10 Murska Sobota Slovenia 2-4 Netherlands European Championship Qualifier Group A
04.10 İstanbul Turkey 0-0 Estonia European Championship Qualifier Group A
04.10 Viborg Denmark 2-0 Bosnia & Herzegovina European Championship Qualifier Group B
04.10 Ta' Qali Malta 0-2 Italy European Championship Qualifier Group B
04.10 Borisov Belarus 1-7 Norway European Championship Qualifier Group C
04.10 La Coruña Spain 4-0 Azerbaijan European Championship Qualifier Group D
04.10 Elbasan Albania 0-1 Portugal European Championship Qualifier Group E
04.10 Miskolc Hungary 0-5 Sweden European Championship Qualifier Group F
04.10 Liepāja Latvia 1-2 Slovakia European Championship Qualifier Group F
04.10 Šiauliai Lithuania 0-3 Switzerland European Championship Qualifier Group H
04.10 Nîmes France 4-0 Iceland Friendly 
04.10 San Felipe Venezuela 1-1 Paraguay Friendly 
03.10 Yaoundé Cameroon 2-0 DR Congo Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 1st Leg
03.10 Abidjan Côte d'Ivoire 0-0 Nigeria Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 1st Leg
03.10 Port-au-Prince Haiti 10-0 Suriname Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group C
03.10 Ayia Napa Cyprus 1-5 Poland Friendly 
03.10 Charlotte USA 2-0 South Korea Friendly 
02.10 Couva (Trinidad & Tobago) Dominican Republic 2-0 Aruba Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
02.10 Couva Trinidad & Tobago 5-0 Antigua & Barbuda Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
02.10 Kingston (Jamaica) Cuba 6-1 Barbados Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
02.10 Kingston (Jamaica) Saint Lucia 4-1 US Virgin Islands Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
02.10 Lusaka Zambia 1-0 Botswana Olympic Games Qualifier Africa, 3rd Round, 1st Leg
02.10 Skopje North Macedonia 4-1 Kazakhstan European Championship Qualifier Group G
30.09 Couva (Trinidad & Tobago) Dominican Republic 0-0 Saint Kitts & Nevis Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
30.09 Couva Trinidad & Tobago 3-0 Aruba Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group A
30.09 Kingston (Jamaica) Barbados 3-2 Saint Lucia Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
30.09 Kingston Jamaica 12-1 Cuba Olympic Games Qualifier CONCACAF, Caribbean, Group B
26.09 Guastatoya Guatemala 9-0 Belize Friendly 
15.09 Hong Kong Hong Kong 1-1 Philippines Friendly 
12.09 Karakol Kyrgyzstan 2-0 Tajikistan Cup of Hope 3rd Place Match
12.09 Karakol (Kyrgyzstan) Uzbekistan 3-2 Nepal Cup of Hope Final
10.09 Karakol Kyrgyzstan 0-9 Uzbekistan Cup of Hope Group Stage
10.09 Karakol (Kyrgyzstan) Nepal 1-0 Tajikistan Cup of Hope Group Stage
09.09 Karakol Kyrgyzstan 1-2 Tajikistan Cup of Hope Group Stage
09.09 Karakol (Kyrgyzstan) Uzbekistan 2-0 Nepal Cup of Hope Group Stage
08.09 Karakol Kyrgyzstan 2-8 Nepal Cup of Hope Group Stage
08.09 Karakol (Kyrgyzstan) Uzbekistan 12-0 Tajikistan Cup of Hope Group Stage
08.09 Accra Ghana 4-1 Togo Friendly 
07.09 Guatemala City Guatemala 2-2 El Salvador Friendly 
03.09 Yaoundé Cameroon 0-0 Ethiopia Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
03.09 Cape Coast Ghana 2-0 Gabon Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
03.09 Bamako Mali 0-0 Côte d'Ivoire Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
03.09 Lagos Nigeria 1-0 Algeria Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
03.09 Soweto South Africa 0-0 Botswana
After extra time, 2-3 pens
Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
03.09 Heerenveen Netherlands 3-0 Turkey European Championship Qualifier Group A
03.09 Moscow Russia 4-0 Estonia European Championship Qualifier Group A
03.09 Dravograd Slovenia 5-0 Kosovo European Championship Qualifier Group A
03.09 Sarajevo Bosnia & Herzegovina 2-0 Malta European Championship Qualifier Group B
03.09 Tbilisi Georgia 0-1 Italy European Championship Qualifier Group B
03.09 Ramat Gan Israel 0-3 Denmark European Championship Qualifier Group B
03.09 Borisov Belarus 6-0 Faroe Islands European Championship Qualifier Group C
03.09 Newport Wales 2-2 Northern Ireland European Championship Qualifier Group C
03.09 Liepāja Latvia 1-4 Sweden European Championship Qualifier Group F
03.09 Maria Enzersdorf Austria 3-0 North Macedonia European Championship Qualifier Group G
03.09 Leuven Belgium 6-1 Croatia European Championship Qualifier Group H
03.09 Schaffhausen Switzerland 4-0 Lithuania European Championship Qualifier Group H
03.09 Tallaght Ireland 2-0 Montenegro European Championship Qualifier Group I
03.09 Lviv Ukraine 0-8 Germany European Championship Qualifier Group I
03.09 Bergen Norway 2-1 England Friendly 
03.09 Saint Paul USA 3-0 Portugal Friendly 
02.09 Elbasan Albania 0-3 Finland European Championship Qualifier Group E
02.09 Reykjavík Iceland 1-0 Slovakia European Championship Qualifier Group F
02.09 Tashkent Uzbekistan 1-1 India Friendly 
01.09 Machakos Kenya 3-0 Malawi Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
01.09 Harare Zimbabwe n/p Zambia
Zambia walkover 3-0
Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 2nd Leg
01.09 Shymkent Kazakhstan 0-3 Serbia European Championship Qualifier Group G
01.09 São Paulo (Brazil) Costa Rica 3-1 Argentina Uber International Tournament 3rd Place Match
01.09 São Paulo Brazil 0-0 Chile
4-5 pens
Uber International Tournament Final
31.08 Abidjan Côte d'Ivoire 3-0 Mali Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
31.08 Kassel Germany 10-0 Montenegro European Championship Qualifier Group I
31.08 Clermont-Ferrand France 2-0 Spain Friendly 
30.08 Gaborone Botswana 0-0 South Africa Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
30.08 Tallinn Estonia 0-7 Netherlands European Championship Qualifier Group A
30.08 Pristina Kosovo 2-0 Turkey European Championship Qualifier Group A
30.08 Velenje Slovenia 0-1 Russia European Championship Qualifier Group A
30.08 Zenica Bosnia & Herzegovina 7-1 Georgia European Championship Qualifier Group B
30.08 Belfast Northern Ireland 0-6 Norway European Championship Qualifier Group C
30.08 Chișinău Moldova 0-7 Czechia European Championship Qualifier Group D
30.08 Edinburgh Scotland 8-0 Cyprus European Championship Qualifier Group E
30.08 San Salvador El Salvador 4-1 Guatemala Friendly 
30.08 Tashkent Uzbekistan 5-1 India Friendly 
29.08 Viborg Denmark 8-0 Malta European Championship Qualifier Group B
29.08 Ramat Gan Israel 2-3 Italy European Championship Qualifier Group B
29.08 Tórshavn Faroe Islands 0-6 Wales European Championship Qualifier Group C
29.08 Reykjavík Iceland 4-1 Hungary European Championship Qualifier Group F
29.08 Šiauliai Lithuania 1-2 Croatia European Championship Qualifier Group H
29.08 São Paulo Brazil 5-0 Argentina Uber International Tournament Semi-Final
29.08 São Paulo (Brazil) Chile 1-0 Costa Rica Uber International Tournament Semi-Final
29.08 Leuven Belgium 3-3 England Friendly 
29.08 Philadelphia USA 4-0 Portugal Friendly 
28.08 Blida Algeria 0-2 Nigeria Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
28.08 Libreville Gabon 0-3 Ghana Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
28.08 Blantyre Malawi 3-2 Kenya Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
28.08 Lusaka Zambia 5-0 Zimbabwe Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
28.08 San Salvador El Salvador 3-3 Guatemala Friendly 
28.08 Venetian Road Settlement Turks & Caicos Islands 0-8 Belize Friendly  
27.08 Chonburi (Thailand) Myanmar 3-0 Philippines AFF Championship 3rd Place Match
27.08 Chonburi Thailand 0-1 Vietnam
After extra time
AFF Championship Final
26.08 Bahir Dar Ethiopia 1-1 Cameroon Olympic Games Qualifier Africa, 2nd Round, 1st Leg
26.08 Venetian Road Settlement Turks & Caicos Islands 0-9 Belize Friendly  
25.08 Chonburi Thailand 3-1 Myanmar AFF Championship Semi-Final
25.08 Chonburi (Thailand) Vietnam 2-1 Philippines AFF Championship Semi-Final
23.08 Chonburi (Thailand) Philippines 4-0 Singapore AFF Championship Group A
23.08 Chonburi Thailand 7-0 Malaysia AFF Championship Group A
21.08 Chonburi (Thailand) Malaysia 5-0 Timor-Leste AFF Championship Group A
21.08 Chonburi Thailand 4-2 Philippines AFF Championship Group A
20.08 Chonburi (Thailand) Indonesia 4-0 Cambodia AFF Championship Group B
20.08 Chonburi (Thailand) Vietnam 4-0 Myanmar AFF Championship Group B
19.08 Chonburi (Thailand) Malaysia 4-0 Singapore AFF Championship Group A
19.08 Chonburi Thailand 9-0 Timor-Leste AFF Championship Group A
18.08 Chonburi (Thailand) Myanmar 10-1 Cambodia AFF Championship Group B
18.08 Chonburi (Thailand) Vietnam 7-0 Indonesia AFF Championship Group B
17.08 Chonburi (Thailand) Philippines 7-0 Timor-Leste AFF Championship Group A
17.08 Chonburi Thailand 8-0 Singapore AFF Championship Group A
17.08 Machakos Kenya 3-2 Ethiopia Friendly 
16.08 Chonburi (Thailand) Myanmar 7-0 Indonesia AFF Championship Group B
16.08 Chonburi (Thailand) Vietnam 10-0 Cambodia AFF Championship Group B
15.08 Chonburi (Thailand) Philippines 3-0 Malaysia AFF Championship Group A
15.08 Chonburi (Thailand) Timor-Leste 2-1 Singapore AFF Championship Group A
11.08 Ibhayi South Africa 1-0 Zambia COSAFA Cup Final
10.08 Ibhayi (South Africa) Zimbabwe 3-0 Botswana COSAFA Cup 3rd Place Match
09.08 Lima (Peru) Costa Rica 1-0 Paraguay Pan American Games 3rd Place Match
09.08 Lima (Peru) Argentina 1-1 Colombia
After extra time, 6-7 pens
Pan American Games Final
08.08 Ibhayi South Africa 3-1 Zimbabwe COSAFA Cup Semi-Final
08.08 Ibhayi (South Africa) Zambia 4-0 Botswana COSAFA Cup Semi-Final
08.08 L'Alcúdia Spain U-19 1-0 Villarreal U-20 (Spain) COTIF Tournament Final (2 x 35 mins)
07.08 L'Alcúdia (Spain) Bolivia U-19 5-0 Mauritania COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
07.08 L'Alcúdia Spain U-19 2-0 India COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
06.08 Lima Peru 0-1 Jamaica Pan American Games 7th Place Match
06.08 Lima (Peru) Mexico 5-1 Panama Pan American Games 5th Place Match
06.08 Lima (Peru) Argentina 3-0 Paraguay Pan American Games Semi-Final
06.08 Lima (Peru) Colombia 4-3 Costa Rica
After extra time
Pan American Games Semi-Final
06.08 Ibhayi (South Africa) Botswana 0-0 Zambia COSAFA Cup Group B
06.08 Port Elizabeth (South Africa) Namibia 8-0 Mauritius COSAFA Cup Group B
06.08 L'Alcúdia (Spain) Villarreal U-20 (Spain) 3-0 Bolivia U-19 COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
06.08 Bamako Mali 5-0 Mali U-20 Friendly  
05.08Port Elizabeth (South Africa) Malawi 13-0 Comoros COSAFA CupGroup A
05.08Ibhayi South Africa 3-0 Madagascar COSAFA CupGroup A
05.08Port Elizabeth (South Africa) Angola 3-1 Mozambique COSAFA CupGroup C
05.08Ibhayi (South Africa) Zimbabwe 7-0 Eswatini COSAFA CupGroup C
05.08 L'Alcúdia Spain U-19 2-0 Bolivia U-19 COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
05.08 L'Alcúdia (Spain) Villarreal U-20 (Spain) 6-1 Mauritania COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
04.08 L'Alcúdia (Spain) India 7-0 Mauritania COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
04.08 L'Alcúdia Spain U-19 3-1 Villarreal U-20 (Spain) COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
04.08Pasadena USA 3-0 Ireland Friendly 
03.08 Lima (Peru) Colombia 2-2 Mexico Pan American GamesGroup A
03.08 Lima (Peru) Paraguay 3-1 Jamaica Pan American GamesGroup A
03.08 Lima (Peru) Argentina 0-0 Costa Rica Pan American GamesGroup B
03.08 Lima Peru 1-1 Panama Pan American GamesGroup B
03.08Ibhayi (South Africa) Botswana 3-0 Mauritius COSAFA CupGroup B
03.08Ibhayi (South Africa) Zambia 3-2 Namibia COSAFA CupGroup B
03.08Ibhay (South Africa) Eswatini 4-0 Angola COSAFA CupGroup C
03.08 L'Alcúdia (Spain) India 3-1 Bolivia U-19 COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
03.08Carmona Philippines 11-0 Macau Friendly 
02.08Ibhayi (South Africa) Madagascar 5-1 Comoros COSAFA CupGroup A
02.08Ibhayi South Africa 3-1 Malawi COSAFA CupGroup A
02.08Ibhayi (South Africa) Zimbabwe 4-0 Mozambique COSAFA CupGroup C
02.08 L'Alcúdia Spain U-19 11-0 Mauritania COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
01.08Ibhayi (South Africa) Botswana 1-0 Namibia COSAFA CupGroup B
01.08Ibhayi (South Africa) Zambia 15-0 Mauritius COSAFA CupGroup B
01.08Ibhayi (South Africa) Eswatini 3-1 Mozambique COSAFA CupGroup C
01.08 L'Alcúdia (Spain) Villarreal U-20 (Spain) 2-0 India COTIF Tournament Group Stage (2 x 35 mins)
31.07 Lima (Peru) Colombia 2-0 Jamaica Pan American GamesGroup A
31.07 Lima (Peru) Paraguay 2-1 Mexico Pan American GamesGroup A
31.07 Lima (Peru) Argentina 1-0 Panama Pan American GamesGroup B
31.07 Lima Peru 1-3 Costa Rica Pan American GamesGroup B
31.07Ibhayi (South Africa) Malawi 2-0 Madagascar COSAFA CupGroup A
31.07Ibhayi South Africa 17-0 Comoros COSAFA CupGroup A
31.07Ibhayi (South Africa) Zimbabwe 4-1 Angola COSAFA CupGroup C
30.07 Nouakchott Mauritania 1-3 Djibouti Friendly  
28.07 Lima (Peru) Colombia 0-0 Paraguay Pan American Games Group A
28.07 Lima (Peru) Mexico 2-0 Jamaica Pan American Games Group A
28.07 Lima (Peru) Costa Rica 3-1 Panama Pan American Games Group B
28.07 Lima Peru 0-3 Argentina Pan American Games Group B
26.07 Thimphu Bhutan 1-0 Sri Lanka Friendly  
23.07 Thimphu Bhutan 0-1 Sri Lanka Friendly 
20.07 Apia (Samoa) Fiji 3-1 Cook Islands Pacific Games 3rd Place Match
20.07 Apia Samoa 1-3 Papua New Guinea Pacific Games Final
18.07 Apia (Samoa) Fiji 3-1 Tonga Pacific GamesGroup A
18.07 Apia Samoa 3-2 New Caledonia Pacific Games Group A
18.07 Apia (Samoa) Papua New Guinea 5-1 Cook Islands Pacific Games Group B
18.07 Apia (Samoa) Tahiti 0-0 Vanuatu Pacific Games Group B
15.07 Apia (Samoa) Fiji 4-0 New Caledonia Pacific Games Group A
15.07 Apia (Samoa) Tonga 12-0 American Samoa Pacific Games Group A
15.07 Apia (Samoa) Cook Islands 2-1 Solomon Islands Pacific Games Group B
15.07 Apia (Samoa) Papua New Guinea 6-1 Vanuatu Pacific Games Group B
12.07 Apia (Samoa) New Caledonia 9-0 American Samoa Pacific Games Group A
12.07 Apia Samoa 1-0 Fiji Pacific Games Group A
12.07 Apia (Samoa) Papua New Guinea 4-0 Tahiti Pacific Games Group B
12.07 Apia (Samoa) Solomon Islands 2-1 Vanuatu Pacific Games Group B
10.07 Apia Samoa 0-0 American Samoa Pacific Games Group A
10.07 Apia (Samoa) Tonga 3-2 New Caledonia Pacific Games Group A
10.07 Apia (Samoa) Cook Islands 2-1 Vanuatu Pacific Games Group B
10.07 Apia (Samoa) Tahiti 1-0 Solomon Islands Pacific Games Group B
08.07 Apia (Samoa) Fiji 11-0 American Samoa Pacific Games Group A
08.07 Apia Samoa 5-0 Tonga Pacific Games Group A
08.07 Apia (Samoa) Cook Islands 2-0 Tahiti Pacific Games Group B
08.07 Apia (Samoa) Papua New Guinea 5-2 Solomon Islands Pacific Games Group B
07.07 Décines-Charpieu (France) USA 2-0 Netherlands World Cup Final
06.07 Nice (France) Sweden 2-1 England World Cup 3rd Place Match
06.07 Gros Islet Saint Lucia 0-2 Grenada Windward Islands Tournament  
06.07 Gros Islet (Saint Lucia) Saint Vincent & the Grenadines 4-0 Dominica Windward Islands Tournament  
04.07 Gros Islet (Saint Lucia) Dominica 1-1 Grenada Windward Islands Tournament  
04.07 Gros Islet Saint Lucia 1-0 Saint Vincent & the Grenadines Windward Islands Tournament  
03.07 Décines-Charpieu (France) Netherlands 1-0 Sweden
After extra time
World Cup Semi-Final
02.07 Décines-Charpieu (France) USA 2-1 England World Cup Semi-Final
02.07 Gros Islet Saint Lucia 3-2 Dominica Windward Islands Tournament  
02.07 Gros Islet (Saint Lucia) Saint Vincent & the Grenadines 1-0 Grenada Windward Islands Tournament  
29.06 Valenciennes (France) Netherlands 2-0 Italy World Cup Quarter-Final
29.06 Rennes (France) Sweden 2-1 Germany World Cup Quarter-Final
29.06 Lima Peru 4-0 Bolivia Friendly 
28.06 Paris France 1-2 USA World Cup Quarter-Final
27.06 Le Havre (France) England 3-0 Norway World Cup Quarter-Final
26.06 Lima Peru 0-3 Bolivia Friendly 
25.06 Montpellier (France) Italy 2-0 China World Cup 2nd Round
25.06 Rennes (France) Netherlands 2-1 Japan World Cup 2nd Round
24.06 Paris (France) Sweden 1-0 Canada World Cup 2nd Round
24.06 Reims (France) USA 2-1 Spain World Cup 2nd Round
23.06 Valenciennes (France) England 3-0 Cameroon World Cup 2nd Round
23.06 Le Havre France 2-1 Brazil
After extra time
World Cup 2nd Round
22.06 Nice (France) Australia 1-1 Norway
After extra time, 1-4 pens
World Cup 2nd Round
22.06Grenoble (France)Germany 3-0 Nigeria World Cup2nd Round
21.06 Amlwch (Anglesey) Jersey 3-2 Hitra
After extra time
Inter-Games Tournament 3rd Place Match
21.06 Holyhead Anglesey 1-2 Isle of Man Inter-Games Tournament Final
21.06 Bettembourg Luxembourg 2-1 Andorra Friendly 
20.06 Montpellier (France) Cameroon 2-1 New Zealand World Cup Group E
20.06 Reims (France) Netherlands 2-1 Canada World Cup Group E
20.06 Rennes (France) Chile 2-0 Thailand World Cup Group F
20.06 Le Havre (France) USA 2-0 Sweden World Cup Group F
19.06 Paris (France) Argentina 3-3 Scotland World Cup Group D
19.06 Nice (France) England 2-0 Japan World Cup Group D
19.06 Moelfre (Anglesey) Western Isles 5-0 Gibraltar Inter-Games Tournament 5th Place Match
19.06 Amlwch Anglesey 1-0 Jersey Inter-Games Tournament Semi-Final
19.06 Gaerwen (Anglesey) Isle of Man 5-1 Hitra Inter-Games Tournament Semi-Final
18.06 Grenoble (France) Australia 4-1 Jamaica World Cup Group C
18.06 Valenciennes (France) Brazil 1-0 Italy World Cup Group C
18.06 Moelfre (Anglesey) Western Isles 1-0 Hitra Inter-Games Tournament Group A
18.06 Bodorgan (Anglesey) Jersey 6-2 Gibraltar Inter-Games Tournament Group B
18.06 Tallinn Estonia 0-1 Belarus Friendly 
18.06 Bakau Gambia 1-1 Guinea-Bissau Friendly 
17.06 Rennes France 1-0 Nigeria World Cup Group A
17.06 Reims (France) Norway 2-1 South Korea World Cup Group A
17.06 Le Havre (France) China 0-0 Spain World Cup Group B
17.06 Montpellier (France) Germany 4-0 South Africa World Cup Group B
17.06 Amlwch Anglesey 2-3 Hitra Inter-Games Tournament Group A
17.06 Lalnerch-y-medd (Anglesey) Isle of Man 2-1 Gibraltar Inter-Games Tournament Group B
17.06 Maria Enzersdorf Austria 1-1 Slovakia Friendly 
17.06 Sofia Bulgaria 1-3 Croatia
Abandoned after 56 minutes due to heavy rain
Friendly 
17.06 Chomutov Czechia 1-0 Russia Friendly 
17.06 Espoo Finland 0-2 Iceland Friendly 
17.06 Tbilisi Georgia 2-1 United Arab Emirates Friendly 
17.06 Orhei Moldova 0-0 Turkey Friendly 
17.06 Stara Pazova Serbia 3-2 Romania Friendly 
16.06 Nice (France) Sweden 5-1 Thailand World Cup Group F
16.06 Paris (France) USA 3-0 Chile World Cup Group F
16.06 Rīga Latvia 2-0 Lithuania Baltic Cup 
16.06 Holyhead Anglesey 3-1 Western Isles Inter-Games Tournament Group A
16.06 Gaerwen (Anglesey) Isle of Man 3-2 Jersey Inter-Games Tournament Group B
16.06 Villa Tunari Bolivia 2-1 Puerto Rico Friendly 
16.06 Bakau Gambia 1-1 Guinea-Bissau Friendly 
16.06 Telki Hungary 6-1 Cyprus Friendly 
16.06 Ohrid North Macedonia 1-3 Albania Friendly 
16.06 Dravograd Slovenia 5-0 Montenegro Friendly 
15.06 Grenoble (France) Canada 2-0 New Zealand World Cup Group E
15.06 Valenciennes (France) Netherlands 3-1 Cameroon World Cup Group E
15.06 Baldone (Latvia) Estonia 0-2 Lithuania Baltic Cup 
14.06 Reims (France) Italy 5-0 Jamaica World Cup Group C
14.06 Le Havre (France) England 1-0 Argentina World Cup Group D
14.06 Rennes (France) Japan 2-1 Scotland World Cup Group D
14.06 Rīga Latvia 3-0 Estonia Baltic Cup 
14.06 Sofia Bulgaria 0-6 Croatia Friendly 
14.06 Chomutov Czechia 2-0 Russia Friendly 
14.06 Tbilisi Georgia 5-1 United Arab Emirates Friendly 
14.06 Orhei Moldova 0-2 Turkey Friendly 
14.06 Stara Pazova Serbia 1-1 Switzerland Friendly 
14.06 Poprad Slovakia 1-0 Poland Friendly 
13.06 Paris (France) China 1-0 South Africa World Cup Group B
13.06 Montpellier (France) Australia 3-2 Brazil World Cup Group C
13.06 Librazhd Albania 3-1 North Macedonia Friendly 
13.06 Santa Cruz de la Sierra Bolivia 2-1 Puerto Rico Friendly 
13.06 Turku Finland 0-0 Iceland Friendly 
12.06 Nice France 2-1 Norway World Cup Group A
12.06 Grenoble (France) Nigeria 2-0 South Korea World Cup Group A
12.06 Valenciennes (France) Germany 1-0 Spain World Cup Group B
12.06 Zenica Bosnia & Herzegovina 0-0 Montenegro Friendly 
12.06 Kiev Ukraine 1-1 Belarus Friendly 
11.06 Le Havre (France) Netherlands 1-0 New Zealand World Cup Group E
11.06 Rennes (France) Sweden 2-0 Chile World Cup Group F
11.06 Reims (France) USA 13-0 Thailand World Cup Group F
10.06 Paris (France) Argentina 0-0 Japan World Cup Group D
10.06 Montpellier (France) Canada 1-0 Cameroon World Cup Group E
10.06 Port Vila Vanuatu 0-1 Fiji 3-Nation Tournament  
09.06 Grenoble (France) Brazil 3-0 Jamaica World Cup Group C
09.06 Valenciennes (France) Italy 2-1 Australia World Cup Group C
09.06 Nice (France) England 2-1 Scotland World Cup Group D
08.06 Reims (France) Norway 3-0 Nigeria World Cup Group A
08.06 Rennes (France) Germany 1-0 China World Cup Group B
08.06 Le Havre (France) Spain 3-1 South Africa World Cup Group B
07.06 Paris France 4-0 South Korea World Cup Group A
06.06Port Vila (Vanuatu)Fiji 3-1 Singapore 3-Nation Tournament 
04.06Cardiff Wales 1-0 New Zealand Friendly 
03.06 Port Vila Vanuatu 2-0 Singapore 3-Nation Tournament  
02.06 Le Touquet (France) Japan 1-1 Spain Friendly 
02.06 Amiens (France) Norway 7-2 South Africa Friendly 
01.06 Leuven Belgium 6-1 Thailand Friendly 
01.06 Falmer England 0-1 New Zealand Friendly 
01.06 Eindhoven Netherlands 3-0 Australia Friendly 
31.05 Créteil France 2-1 China Friendly 
31.05 Gothenburg Sweden 1-0 South Korea Friendly 
30.05 Regensburg Germany 2-0 Chile Friendly 
29.05 Ferrara Italy 3-1 Switzerland Friendly 
28.05 Glasgow Scotland 3-2 Jamaica Friendly 
28.05 Falkenberg Sweden 4-0 South Korea Friendly3 x 30 mins
26.05 Harrison USA 3-0 Mexico Friendly 
25.05 Walsall England 2-0 Denmark Friendly 
25.05 Orléans France 3-0 Thailand Friendly 
24.05 Logroño Spain 0-0 Canada Friendly 
23.05 La Punta Argentina 3-1 Uruguay Friendly 
22.05 Hanover (USA) New Zealand 2-1 Mexico Friendly 
19.05 Santiago Chile 1-1 Colombia Friendly 
19.05 Kingston Jamaica 3-1 Panama Friendly 
18.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Ghana 0-0 Mali
8-7 pens
WAFU Zone B Championship 3rd Place Match
18.05 Abidjan Côte d'Ivoire 1-1 Nigeria
4-5 pens
WAFU Zone B Championship Final
18.05 Toronto Canada 3-0 Mexico Friendly 
17.05 Guadalajara Spain 4-0 Cameroon Friendly 
16.05 Abidjan Côte d'Ivoire 2-1 Mali WAFU Zone B Championship Semi-Final
16.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Ghana 0-0 Nigeria
2-4 pens
WAFU Zone B Championship Semi-Final
16.05 La Cisterna Chile 0-2 Colombia Friendly 
16.05 Saint Louis USA 5-0 New Zealand Friendly 
14.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Burkina Faso 5-0 Niger WAFU Zone B Championship Group B
14.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 2-0 Mali WAFU Zone B Championship Group B
13.05 Abidjan Côte d'Ivoire 0-0 Ghana WAFU Zone B Championship Group A
13.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Togo 2-1 Senegal WAFU Zone B Championship Group A
12.05 Santa Clara USA 3-0 South Africa Friendly 
11.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Mali 3-1 Burkina Faso WAFU Zone B Championship Group B
11.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 15-0 Niger WAFU Zone B Championship Group B
11.05 Bissau Guinea-Bissau 1-2 Cabo Verde Friendly 
10.05 Abidjan Côte d'Ivoire 4-0 Senegal WAFU Zone B Championship Group A
10.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Ghana 6-0 Togo WAFU Zone B Championship Group A
09.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Mali 12-0 Niger WAFU Zone B Championship Group B
09.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Nigeria 5-1 Burkina Faso WAFU Zone B Championship Group B
08.05 Abidjan Côte d'Ivoire 5-0 Togo WAFU Zone B Championship Group A
08.05 Abidjan (Côte d'Ivoire) Ghana 2-0 Senegal WAFU Zone B Championship Group A
09.04 Mandalay Myanmar 3-3 India Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group A
09.04 Mandalay (Myanmar) Nepal 2-1 Indonesia Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group A
09.04 Tashkent Uzbekistan 5-1 Hong Kong Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group B
09.04 Tashkent (Uzbekistan) Vietnam 2-0 Jordan Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group B
09.04 Al Wakrah (Qatar) Palestine 0-7 Philippines Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group C
09.04 Doha (Qatar) Taiwan 4-1 Iran Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group C
09.04 N'Djamena Chad 1-1 Algeria Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
09.04 Brazzaville Congo 0-2 Gabon
3-5 pens
Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
09.04 Kinshasa DR Congo 1-0 Tanzania Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
09.04 Maputo Mozambique 0-3 Malawi Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
09.04 Windhoek Namibia 2-2 Botswana Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
09.04 Maria Enzersdorf Austria 0-2 Sweden Friendly 
09.04 Swindon England 2-1 Spain Friendly 
09.04 Helsinki Finland 1-0 Poland Friendly 
09.04 Paderborn Germany 2-2 Japan Friendly 
09.04 Reggio Emilia Italy 2-1 Ireland Friendly 
09.04 Vilnius Lithuania 1-1 Faroe Islands Friendly 
09.04 Alkmaar Netherlands 7-0 Chile Friendly 
09.04 Marbella (Spain) New Zealand 1-0 Norway Friendly 
09.04 Alverca do Ribatejo Portugal 4-1 Hungary Friendly 
09.04 Chuncheon South Korea 1-1 Iceland Friendly 
09.04 Winterthur Switzerland 1-0 Slovakia Friendly 
08.04 San Pedro del Pinatar (Spain) Canada 2-1 Nigeria Friendly  
08.04 Strasbourg France 4-0 Denmark Friendly 
08.04 Pristina Kosovo 3-3 North Macedonia Friendly 
08.04 Jelgava Latvia 1-4 Belarus Friendly 
08.04 San Pedro del Pinatar (Spain) Scotland 1-0 Brazil Friendly 
07.04 Rabat Morocco 2-2 Mali Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
07.04 Wuhan (China) Russia 3-0 Croatia 4 Nations Tournament 3rd Place Match
07.04 Wuhan China 1-0 Cameroon 4 Nations Tournament Final
07.04 Kaunas Lithuania 2-2 Faroe Islands Friendly 
07.04 Lima Peru 0-4 Colombia Friendly 
07.04 Mogoșoaia Romania 5-0 Malta Friendly 
07.04 Durban South Africa 1-1 Jamaica Friendly 
07.04 Los Angeles USA 6-0 Belgium Friendly 
07.04 Newport Wales 1-1 Czechia Friendly 
06.04 Mandalay (Myanmar) India 3-1 Nepal Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group A
06.04 Mandalay Myanmar 6-0 Indonesia Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group A
06.04 Tashkent Uzbekistan 2-0 Jordan Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group B
06.04 Tashkent (Uzbekistan) Vietnam 2-1 Hong Kong Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group B
06.04 Al Wakrah (Qatar) Palestine 0-9 Iran Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group C
06.04 Doha (Qatar) Taiwan 4-2 Philippines Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group C
06.04 Kampala Uganda 0-1 Ethiopia Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 2nd Leg
06.04 Baku Azerbaijan 0-0 Estonia Friendly 
06.04 Alverca do Ribatejo Portugal 2-1 Hungary Friendly 
06.04 Yongin South Korea 2-3 Iceland Friendly 
06.04 Solna Sweden 1-2 Germany Friendly 
05.04 Gaborone Botswana 1-0 Namibia Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
05.04 Dar es Salaam Tanzania 2-2 DR Congo Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
05.04 San Pedro del Pinatar (Spain) Chile 1-1 Scotland Friendly 
05.04 Manchester England 0-1 Canada Friendly 
05.04 Gjakova Kosovo 3-1 North Macedonia Friendly 
05.04 Jelgava Latvia 1-3 Belarus Friendly 
05.04 Arnhem Netherlands 2-0 Mexico Friendly 
05.04 Marbella (Spain) Norway 1-0 New Zealand Friendly Closed door match
05.04 Lublin Poland 1-1 Italy Friendly 
05.04 Don Benito Spain 2-1 Brazil Friendly 
05.04 Biel/Bienne Switzerland 0-0 Finland Friendly 
04.04 Blida Algeria 2-0 Chad Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
04.04 Blantyre Malawi 11-1 Mozambique Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
04.04 Wuhan (China) Cameroon 2-1 Croatia 4 Nations Tournament Semi-Final
04.04 Wuhan China 4-1 Russia 4 Nations Tournament Semi-Final
04.04 Zenica Bosnia & Herzegovina 1-0 Albania Friendly 
04.04 Auxerre France 3-1 Japan Friendly 
04.04Lima Peru 1-2 Colombia Friendly 
04.04 Mogoșoaia Romania 2-0 Malta Friendly 
04.04 Commerce City USA 5-3 Australia Friendly 
04.04 Newport Wales 0-0 Czechia Friendly 
03.04 Addis Ababa Ethiopia 3-2 Uganda Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
03.04 Libreville Gabon 0-2 Congo Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
03.04 Bamako Mali 3-1 Morocco Olympic Games Qualifier Africa, 1st Round, 1st Leg
03.04 Mandalay (Myanmar) India 2-0 Indonesia Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group A
03.04 Mandalay Myanmar 3-1 Nepal Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group A
03.04 Tashkent (Uzbekistan) Hong Kong 0-0 Jordan Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group B
03.04 Tashkent Uzbekistan 1-2 Vietnam Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group B
03.04 Al Wakrah (Qatar) Palestine 0-3 Taiwan Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group C
03.04 Doha (Qatar) Philippines 2-0 Iran Olympic Games Qualifier Asia, 2nd Round, Group C
03.04 Baku Azerbaijan 0-1 Estonia Friendly 
26.03 Gisenyi Rwanda 1-1 DR Congo Friendly 
24.03 Hong Kong Hong Kong 1-1 Taiwan Friendly 
23.03 Mandalay Myanmar 3-2 Vietnam Friendly 
22.03 Biratnagar Nepal 1-3 India SAFF Championship Final
21.03 Mandalay Myanmar 0-1 Vietnam Friendly 
20.03 Biratnagar (Nepal) India 4-0 Bangladesh SAFF Championship Semi-Final
20.03 Biratnagar Nepal 4-0 Sri Lanka SAFF Championship Semi-Final
18.03 Jizzakh Uzbekistan 7-1 Kyrgyzstan Jizzakh Women's Cup  
17.03 Biratnagar (Nepal) India 5-0 Sri Lanka SAFF Championship Group B
16.03 Biratnagar Nepal 3-0 Bangladesh SAFF Championship Group A
15.03 Biratnagar (Nepal) Sri Lanka 2-0 Maldives SAFF Championship Group B
14.03 Biratnagar (Nepal) Bangladesh 2-0 Bhutan SAFF Championship Group A
13.03 Biratnagar (Nepal) India 6-0 Maldives SAFF Championship Group B
12.03 Biratnagar Nepal 3-0 Bhutan SAFF Championship Group A
09.03 Bandraboua Mayotte ?-? Mayotte U-17 Friendly 
08.03 Abu Dhabi United Arab Emirates 1-1 Maldives Friendly 
06.03 Albufeira (Portugal) China 1-1 Netherlands
2-4 pens
Algarve Cup 11th Place Match
06.03 Parchal Portugal 1-4 Iceland Algarve Cup 9th Place Match
06.03 Albufeira (Portugal) Spain 2-0 Switzerland Algarve Cup 7th Place Match
06.03 Faro/Loulé (Portugal) Scotland 1-0 Denmark Algarve Cup 5th Place Match
06.03 Faro/Loulé (Portugal) Canada 0-0 Sweden
6-5 pens
Algarve Cup 3rd Place Match
06.03 Parchal (Portugal) Norway 3-0 Poland Algarve Cup Final
06.03 Larnaca (Cyprus) Hungary 3-2 Slovakia Cyprus Cup 11th Place Match
06.03 Paralimni (Cyprus) Finland 3-0 South Africa Cyprus Cup 9th Place Match
06.03 Paralimni (Cyprus) Nigeria 3-0 Thailand Cyprus Cup 7th Place Match
06.03 Larnaca (Cyprus) Mexico 2-1 Czechia Cyprus Cup 5th Place Match
06.03 Larnaca (Cyprus) Austria 0-0 Belgium
2-3 pens
Cyprus Cup 3rd Place Match
06.03 Larnaca (Cyprus) Italy 3-3 North Korea
After extra time, 6-7 pens
Cyprus Cup Final
06.03 Melbourne Australia 3-0 Argentina Cup of Nations 
06.03 Melbourne (Australia) South Korea 2-0 New Zealand Cup of Nations 
05.03 Tampa (USA) England 3-0 Japan SheBelieves Cup 
05.03 Tampa USA 1-0 Brazil SheBelieves Cup 
05.03 Kargıcak (Turkey) Jordan 3-0 Turkmenistan Turkish Women's Cup 7th Place Match
05.03 Kargıcak (Turkey) India 0-0 Kazakhstan
3-4 pens
Turkish Women's Cup 5th Place Match
05.03 Kargıcak (Turkey) Northern Ireland 2-1 Uzbekistan Turkish Women's Cup 3rd Place Match
05.03 Alanya (Turkey) France 'B' 7-0 Romania Turkish Women's Cup Final
05.03 Tehran Iran 1-2 Belarus Friendly 
05.03 Marbella (Spain) Ireland 1-0 Wales Friendly 
05.03 Abu Dhabi United Arab Emirates 2-0 Maldives Friendly 
04.03 Parchal (Portugal) Scotland 4-1 Iceland Algarve Cup Group A
04.03 Parchal (Portugal) Poland 1-0 Netherlands Algarve Cup Group B
04.03 Vila Real de Santo António (Portugal) Denmark 1-0 China Algarve Cup Group C
04.03 Vila Real de Santo António Portugal 1-3 Switzerland Algarve Cup Group D
04.03 Larnaca (Cyprus) Czechia 2-1 South Africa Cyprus Cup Group A
04.03 Larnaca (Cyprus) North Korea 1-0 Finland Cyprus Cup Group A
04.03 Larnaca (Cyprus) Hungary 3-3 Mexico Cyprus Cup Group B
04.03 Larnaca (Cyprus) Italy 4-1 Thailand Cyprus Cup Group B
04.03 Larnaca (Cyprus) Austria 1-0 Slovakia Cyprus Cup Group C
04.03 Larnaca (Cyprus) Belgium 1-0 Nigeria Cyprus Cup Group C
04.03 Zagreb Croatia 1-1 Montenegro
3-4 pens
Croatia Cup 5th Place Match
04.03 Zagreb (Croatia) Ukraine 1-0 Bosnia & Herzegovina Croatia Cup 3rd Place Match
04.03 Zagreb (Croatia) Slovenia 2-0 Serbia Croatia Cup Final
04.03 Tours France 6-0 Uruguay Friendly 
04.03 Marbella (Spain) Sweden 'B' 1-0 Russia Friendly 
03.03 Brisbane Australia 4-1 South Korea Cup of Nations 
03.03 Brisbane (Australia) New Zealand 2-0 Argentina Cup of Nations 
03.03 Kargıcak (Turkey) Romania 3-0 India Turkish Women's Cup Group A
03.03 Ilıca (Turkey) Uzbekistan 11-1 Turkmenistan Turkish Women's Cup Group A
03.03 Kargıcak (Turkey) France 'B' 10-0 Jordan Turkish Women's Cup Group B
03.03 Ilıca (Turkey) Northern Ireland 4-0 Kazakhstan Turkish Women's Cup Group B
03.03 Montego Bay Jamaica 3-2 Chile Friendly 
02.03 Nashville (USA) Japan 3-1 Brazil SheBelieves Cup 
02.03 Nashville USA 2-2 England SheBelieves Cup 
02.03 Zagreb (Croatia) Slovenia 3-1 Ukraine Croatia Cup Group A
02.03 Zagreb (Croatia) Serbia 2-0 Bosnia & Herzegovina Croatia Cup Group B
02.03 Parekklisia Cyprus 1-0 Estonia Aphrodite Cup 
02.03 Parekklisia (Cyprus) Lithuania 2-2 Malta Aphrodite Cup 
02.03 Tehran Iran 0-1 Belarus Friendly 
02.03 Marbella (Spain) Sweden 'B' 0-0 Wales Friendly Closed door match
01.03 Lagos (Portugal) Canada 1-0 Scotland Algarve Cup Group A
01.03 Lagos (Portugal) Poland 3-0 Spain Algarve Cup Group B
01.03 Albufeira (Portugal) Norway 3-1 China Algarve Cup Group C
01.03 Albufeira Portugal 2-1 Sweden Algarve Cup Group D
01.03 Larnaca (Cyprus) Czechia 2-1 Finland Cyprus Cup Group A
01.03 Larnaca (Cyprus) North Korea 4-1 South Africa Cyprus Cup Group A
01.03 Larnaca (Cyprus) Italy 3-0 Hungary Cyprus Cup Group B
01.03 Larnaca (Cyprus) Mexico 2-1 Thailand Cyprus Cup Group B
01.03 Larnaca (Cyprus) Austria 0-0 Belgium Cyprus Cup Group C
01.03 Larnaca (Cyprus) Nigeria 4-3 Slovakia Cyprus Cup Group C
01.03 Kargıcak (Turkey) India 10-0 Turkmenistan Turkish Women's Cup Group A
01.03 Kalemler (Turkey) Romania 1-0 Uzbekistan Turkish Women's Cup Group A
01.03 Kargıcak (Turkey) France 'B' 3-1 Northern Ireland Turkish Women's Cup Group B
01.03 Kalemler (Turkey) Jordan 1-1 Kazakhstan Turkish Women's Cup Group B
28.02 Sydney Australia 2-0 New Zealand Cup of Nations 
28.02Sydney (Australia)South Korea 5-0 Argentina Cup of Nations 
28.02 Zagreb Croatia 0-0 Slovenia Croatia Cup Group A
28.02 Zagreb (Croatia) Bosnia & Herzegovina 3-1 Montenegro Croatia Cup Group B
28.02 Parekklisia Cyprus 0-1 Malta Aphrodite Cup  
28.02 Parekklisia (Cyprus) Estonia 1-0 Lithuania Aphrodite Cup  
28.02 Sofia Bulgaria U-19 1-4 Kosovo Friendly 
28.02 Laval France 0-1 Germany Friendly 
28.02 Marbella (Spain) Ireland 0-0 Wales Friendly 
28.02 Kingston Jamaica 1-0 Chile Friendly 
27.02 Chester (USA) England 2-1 Brazil SheBelieves Cup 
27.02 Chester USA 2-2 Japan SheBelieves Cup 
27.02 Parchal (Portugal) Canada 0-0 Iceland Algarve Cup Group A
27.02 Parchal (Portugal) Spain 2-0 Netherlands Algarve Cup Group B
27.02 Faro/Loulé (Portugal) Norway 2-1 Denmark Algarve Cup Group C
27.02 Faro/Loulé (Portugal) Sweden 4-1 Switzerland Algarve Cup Group D
27.02 Larnaca (Cyprus) Finland 2-2 South Africa Cyprus Cup Group A
27.02 Pyla (Cyprus) North Korea 4-2 Czechia Cyprus Cup Group A
27.02 Larnaca (Cyprus) Italy 5-0 Mexico Cyprus Cup Group B
27.02 Larnaca (Cyprus) Thailand 4-0 Hungary Cyprus Cup Group B
27.02 Larnaca (Cyprus) Austria 4-1 Nigeria Cyprus Cup Group C
27.02 Larnaca (Cyprus) Belgium 3-0 Slovakia Cyprus Cup Group C
27.02 Kargıcak (Turkey) Romania 13-0 Turkmenistan Turkish Women's Cup Group A
27.02 Kalemler (Turkey) Uzbekistan 1-0 India Turkish Women's Cup Group A
27.02 Kargıcak (Turkey) France 'B' 3-0 Kazakhstan Turkish Women's Cup Group B
27.02 Kalemler (Turkey) Northern Ireland 6-0 Jordan Turkish Women's Cup Group B
27.02 Parekklisia Cyprus 2-1 Lithuania Aphrodite Cup  
27.02 Parekklisia (Cyprus) Estonia 0-0 Malta Aphrodite Cup  
26.02 Zagreb Croatia 0-4 Ukraine Croatia Cup Group A
26.02 Zagreb (Croatia) Serbia 4-0 Montenegro Croatia Cup Group B
25.02 Sofia Bulgaria U-19 1-2 Kosovo Friendly 
24.02 Kargıcak (Turkey) Kazakhstan 6-0 Turkmenistan Friendly 
15.02 Bhubaneswar (India) Myanmar 3-1 Nepal Gold Cup Final
13.02 Bhubaneswar India 0-2 Myanmar Gold Cup Group Stage
13.02 Bhubaneswar (India) Nepal 3-0 Iran Gold Cup Group Stage
11.02 Bhubaneswar India 1-2 Nepal Gold Cup Group Stage
11.02 Bhubaneswar (India) Myanmar 2-0 Iran Gold Cup Group Stage
09.02 Bhubaneswar India 1-0 Iran Gold Cup Group Stage
09.02 Bhubaneswar (India) Myanmar 3-0 Nepal Gold Cup Group Stage
30.01 Kelapa Dua Indonesia 0-2 India Friendly 
27.01 Kelapa Dua Indonesia 0-3 India Friendly 
23.01 Hong Kong Hong Kong 0-1 India Friendly 
22.01 La Manga (Spain) Canada 1-0 Norway Friendly 
22.01 Cesena Italy 2-0 Wales Friendly 
22.01 Cape Town South Africa 0-0 Sweden Friendly 
22.01 Alicante Spain 0-1 USA Friendly 
22.01 Ilıca Turkey 1-1 Slovakia Friendly 
21.01 L'Hospitalet de Llobregat Catalonia 0-0 Chile
4-2 pens
Friendly 
21.01 Larnaca (Cyprus) Denmark 1-0 Finland Friendly 
21.01 Hong Kong Hong Kong 2-5 India Friendly 
21.01 La Manga (Spain) Iceland 2-1 Scotland Friendly 
21.01 Podgorica Montenegro 0-4 Slovenia Friendly 
20.01 Meizhou (China) Nigeria 4-1 Romania 4 Nations Tournament 3rd Place Match
20.01 Meizhou China 1-0 South Korea 4 Nations Tournament Final
20.01 Cringila Australian First Nations 1-5 New Zealand Maori Friendly 
20.01 San Pedro del Pinatar (Spain) Belgium 1-0 Ireland Friendly 
20.01 Torres Novas Portugal 3-0 Ukraine Friendly 
19.01 Primbee Australian First Nations 1-5 New Zealand Maori Friendly 
19.01 Le Havre France 3-1 USA Friendly 
19.01 Cape Town South Africa 1-2 Netherlands Friendly 
19.01 Ilıca Turkey 0-0 Slovakia Friendly 
18.01 Empoli Italy 2-1 Chile Friendly 
18.01 Podgorica Montenegro 1-2 Bosnia & Herzegovina Friendly 
17.01 Meizhou China 3-0 Nigeria 4 Nations Tournament Semi-Final
17.01 Meizhou (China) South Korea 3-0 Romania 4 Nations Tournament Semi-Final
17.01 Rota (Spain) Canada 0-0 Switzerland Friendly Closed door match
17.01 La Manga (Spain) Norway 3-1 Scotland Friendly 
17.01 Abrantes Portugal 1-1 Ukraine Friendly 
17.01 Cape Town South Africa 0-4 Sweden Friendly Closed door match (3 x 30 mins)
17.01 Cartagena Spain 1-1 Belgium Friendly 
15.01 Muharraq Bahrain 0-1 Jordan WAFF Championship  
15.01 Muharraq (Bahrain) Lebanon 3-0 Palestine WAFF Championship  
13.01 Muharraq Bahrain 1-1 United Arab Emirates WAFF Championship  
13.01 Muharraq (Bahrain) Jordan 3-0 Palestine WAFF Championship  
11.01 Muharraq (Bahrain) Jordan 3-1 Lebanon WAFF Championship  
11.01 Muharraq (Bahrain) Palestine 0-0 United Arab Emirates WAFF Championship  
09.01 Muharraq Bahrain 5-0 Palestine WAFF Championship  
09.01 Muharraq (Bahrain) Lebanon 2-0 United Arab Emirates WAFF Championship  
07.01 Muharraq Bahrain 3-2 Lebanon WAFF Championship  
07.01 Muharraq (Bahrain) Jordan 4-1 United Arab Emirates WAFF Championship