LAST UPDATE: Sunday, 22 August 2021, 11:22:00

FOOTBALLFIFA FUTSALAMF FUTSALBEACH SOCCERJORKYBALL
AUSTRALIAN FOOTBALLAMERICAN FOOTBALLFLAG FOOTBALLBEACH FLAG FOOTBALLRUGBY UNION
RUGBY SEVENSBEACH RUGBYSNOW RUGBYRUGBY XRUGBY LEAGUE
RUGBY LEAGUE NINESTOUCHICE HOCKEYBANDYFIELD HOCKEY
INDOOR HOCKEYFLOORBALLROLLER HOCKEYINLINE HOCKEYIIHF INLINE HOCKEY
SKATER HOCKEYBALL HOCKEYWBHF BALL HOCKEYSHINTYLACROSSE
BOX LACROSSEINTERCROSSERINGETTEWATER POLOBEACH WATER POLO
CANOE POLOCYCLEBALLCYCLE POLOCRICKETINDOOR CRICKET
BASEBALLBASEBALL5FASTPITCH SOFTBALLSLOWPITCH SOFTBALLPESÄPALLO
BASKETBALL3X3 BASKETBALLNETBALLFAST5 NETBALLINDOOR NETBALL
KORFBALLBEACH KORFBALLROLLBALLVOLLEYBALLFISTBALL
HANDBALLBEACH HANDBALLTCHOUKBALLBEACH TCHOUKBALLQUIDDITCH
ULTIMATEBEACH ULTIMATEGUTSCURLINGICE STOCK
SEPAK TAKRAWBEACH SEPAK TAKRAWFUTNETUNDERWATER HOCKEYUNDERWATER RUGBY
MOTOBALLKABADDIINDOOR KABADDIBEACH KABADDIROLLER DERBY
PÉTANQUEPOLOPOLOCROSSEHORSEBALLSNOW POLO

MEN'S RUGBY SEVENS - 2021 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010
Women's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
28.07 Tokyo Japan 31-19 South Korea Olympic Games 11th Place Match
28.07 Tokyo (Japan) Kenya 22-0 Ireland Olympic Games 9th Place Match
28.07 Tokyo (Japan) USA 21-14 Canada Olympic Games 5th-8th Place Semi-Final
28.07 Tokyo (Japan) South Africa 22-19 Australia Olympic Games 5th-8th Place Semi-Final
28.07 Tokyo (Japan) New Zealand 29-7 Great Britain Olympic Games Semi-Final
28.07 Tokyo (Japan) Fiji 26-14 Argentina Olympic Games Semi-Final
28.07 Tokyo (Japan) Australia 26-7 Canada Olympic Games 7th Place Match
28.07 Tokyo (Japan) South Africa 28-7 USA Olympic Games 5th Place Match
28.07 Tokyo (Japan) Argentina 17-12 Great Britain Olympic Games 3rd Place Match
28.07 Tokyo (Japan) Fiji 27-12 New Zealand Olympic Games Final
27.07 Tokyo Japan 12-36 Canada Olympic Games Pool B
27.07 Tokyo (Japan) Fiji 33-7 Great Britain Olympic Games Pool B
27.07 Tokyo (Japan) Argentina 56-0 South Korea Olympic Games Pool A
27.07 Tokyo (Japan) New Zealand 14-12 Australia Olympic Games Pool A
27.07 Tokyo (Japan) Ireland 12-7 Kenya Olympic Games Pool C
27.07 Tokyo (Japan) South Africa 17-12 USA Olympic Games Pool C
27.07 Tokyo (Japan) Ireland 31-0 South Korea Olympic Games 9th-12th Place Semi-Final
27.07 Tokyo Japan 7-21 Kenya Olympic Games 9th-12th Place Semi-Final
27.07 Tokyo (Japan) New Zealand 21-10 Canada Olympic Games Quarter-Final
27.07 Tokyo (Japan) Great Britain 26-21 USA Olympic Games Quarter-Final
27.07 Tokyo (Japan) Argentina 19-14 South Africa Olympic Games Quarter-Final
27.07 Tokyo (Japan) Fiji 19-0 Australia Olympic Games Quarter-Final
26.07 Tokyo Japan 19-24 Fiji Olympic Games Pool B
26.07 Tokyo (Japan) Great Britain 24-0 Canada Olympic Games Pool B
26.07 Tokyo (Japan) New Zealand 50-5 South Korea Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo (Japan) Argentina 29-19 Australia Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo (Japan) South Africa 33-14 Ireland Olympic Games Pool C
26.07 Tokyo (Japan) USA 19-14 Kenya Olympic Games Pool C
26.07 Tokyo Japan 0-34 Great Britain Olympic Games Pool B
26.07 Tokyo (Japan) Fiji 28-14 Canada Olympic Games Pool B
26.07 Tokyo (Japan) New Zealand 35-14 Argentina Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo (Japan) Australia 42-5 South Korea Olympic Games Pool A
26.07 Tokyo (Japan) USA 19-17 Ireland Olympic Games Pool C
26.07 Tokyo (Japan) South Africa 14-5 Kenya Olympic Games Pool C
11.07 Budapest (Hungary) Czechia 26-0 Latvia Rugby Europe Trophy Quarter-Final
11.07 Budapest (Hungary) Ukraine 27-7 Denmark Rugby Europe Trophy Quarter-Final
11.07 Budapest (Hungary) Belgium 41-0 Romania Rugby Europe Trophy Quarter-Final
11.07 Budapest (Hungary) Sweden 17-12 Israel Rugby Europe Trophy Quarter-Final
11.07 Budapest (Hungary) Luxembourg 48-0 Turkey Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
11.07 Budapest Hungary 24-7 Croatia Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
11.07 Budapest (Hungary) Latvia 14-12 Israel Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
11.07 Budapest (Hungary) Romania 24-19 Denmark Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
11.07 Budapest (Hungary) Czechia 24-0 Sweden Rugby Europe Trophy Semi-Final
11.07 Budapest (Hungary) Belgium 26-12 Ukraine Rugby Europe Trophy Semi-Final
11.07 Budapest (Hungary) Croatia 36-5 Turkey Rugby Europe Trophy 11th Place Match
11.07 Budapest Hungary 28-7 Luxembourg Rugby Europe Trophy 9th Place Match
11.07 Budapest (Hungary) Israel 20-5 Denmark Rugby Europe Trophy 7th Place Match
11.07 Budapest (Hungary) Romania 19-12 Latvia Rugby Europe Trophy 5th Place Match
11.07 Budapest (Hungary) Ukraine 19-10 Sweden Rugby Europe Trophy 3rd Place Match
11.07 Budapest (Hungary) Belgium 22-12 Czechia Rugby Europe Trophy Final
10.07 Budapest (Hungary) Czechia 26-14 Denmark Rugby Europe Trophy Pool A
10.07 Budapest (Hungary) Romania 24-7 Croatia Rugby Europe Trophy Pool A
10.07 Budapest (Hungary) Ukraine 64-5 Turkey Rugby Europe Trophy Pool B
10.07 Budapest (Hungary) Sweden 28-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool B
10.07 Budapest (Hungary) Belgium 15-5 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
10.07 Budapest Hungary 26-7 Israel Rugby Europe Trophy Pool C
10.07 Budapest (Hungary) Czechia 26-12 Croatia Rugby Europe Trophy Pool A
10.07 Budapest (Hungary) Romania 21-12 Denmark Rugby Europe Trophy Pool A
10.07 Budapest (Hungary) Ukraine 29-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool B
10.07 Budapest (Hungary) Sweden 15-5 Turkey Rugby Europe Trophy Pool B
10.07 Budapest Hungary 5-38 Belgium Rugby Europe Trophy Pool C
10.07 Budapest (Hungary) Israel 43-0 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
10.07 Budapest (Hungary) Czechia 19-15 Romania Rugby Europe Trophy Pool A
10.07 Budapest (Hungary) Denmark 22-12 Croatia Rugby Europe Trophy Pool A
10.07 Budapest (Hungary) Ukraine 28-5 Sweden Rugby Europe Trophy Pool B
10.07 Budapest (Hungary) Luxembourg 29-5 Turkey Rugby Europe Trophy Pool B
10.07 Budapest (Hungary) Belgium 19-10 Israel Rugby Europe Trophy Pool C
10.07 Budapest Hungary 12-40 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
27.06 Moscow (Russia) Lithuania 28-22 Portugal Rugby Europe Championship Quarter-Final
27.06 Moscow (Russia) Germany 42-5 Poland Rugby Europe Championship Quarter-Final
27.06 Moscow (Russia) Spain 36-7 Italy Rugby Europe Championship Quarter-Final
27.06 Moscow Russia 10-5 Georgia Rugby Europe Championship Quarter-Final
27.06 Moscow (Russia) Italy 43-0 Poland Rugby Europe Championship 5th-8th Place Semi-Final
27.06 Moscow (Russia) Georgia 24-12 Portugal Rugby Europe Championship 5th-8th Place Semi-Final
27.06 Moscow (Russia) Spain 19-0 Germany Rugby Europe Championship Semi-Final
27.06 Moscow Russia 19-21 Lithuania Rugby Europe Championship Semi-Final
27.06 Moscow (Russia) Portugal 48-0 Poland Rugby Europe Championship 7th Place Match
27.06 Moscow (Russia) Georgia 19-14 Italy
After extra time
Rugby Europe Championship 5th Place Match
27.06 Moscow Russia 12-19 Germany Rugby Europe Championship 3rd Place Match
27.06 Moscow (Russia) Spain 47-5 Lithuania Rugby Europe Championship Final
27.06 Townsville (Australia) Fiji 33-5 Oceania Barbarians Oceania 7s  
27.06 Townsville Australia 5-17 New Zealand Oceania 7s  
27.06 Townsville Australia n/p Oceania Barbarians
Cancelled due to injuries (Oceania Barbarians)
Oceania 7s  
27.06 Townsville (Australia) Fiji 17-7 New Zealand Oceania 7s  
26.06 Moscow (Russia) Spain 33-0 Poland Rugby Europe Championship Pool A
26.06 Moscow (Russia) Portugal 17-14 Georgia Rugby Europe Championship Pool A
26.06 Moscow (Russia) Germany 31-7 Lithuania Rugby Europe Championship Pool B
26.06 Moscow Russia 24-5 Italy Rugby Europe Championship Pool B
26.06 Moscow (Russia) Spain 38-0 Georgia Rugby Europe Championship Pool A
26.06 Moscow (Russia) Portugal 36-0 Poland Rugby Europe Championship Pool A
26.06 Moscow (Russia) Germany 7-7 Italy Rugby Europe Championship Pool B
26.06 Moscow Russia 31-5 Lithuania Rugby Europe Championship Pool B
26.06 Moscow (Russia) Georgia 42-0 Poland Rugby Europe Championship Pool A
26.06 Moscow (Russia) Portugal 21-19 Spain Rugby Europe Championship Pool A
26.06 Moscow (Russia) Italy 42-7 Lithuania Rugby Europe Championship Pool B
26.06 Moscow Russia 12-22 Germany Rugby Europe Championship Pool B
26.06 Townsville Australia 28-12 Oceania Barbarians Oceania 7s  
26.06 Townsville (Australia) Fiji 21-19 New Zealand Oceania 7s  
26.06 Townsville (Australia) Australia 7-19 Fiji Oceania 7s  
26.06 Townsville (Australia) New Zealand 21-17 Oceania Barbarians Oceania 7s  
25.06 Townsville Australia 14-26 Fiji Oceania 7s  
25.06 Townsville (Australia) New Zealand 28-5 Oceania Barbarians Oceania 7s  
25.06 Townsville (Australia) Fiji 32-12 Oceania Barbarians Oceania 7s  
25.06 Townsville Australia 21-24 New Zealand Oceania 7s  
20.06 Fontvieille (Monaco) Zimbabwe 26-17 Tonga Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
20.06 Fontvieille (Monaco) Ireland 21-7 Samoa Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
20.06 Fontvieille (Monaco) Chile w/o Uganda Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
20.06 Fontvieille (Monaco) France 36-5 Hong Kong Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
20.06 Fontvieille (Monaco) France 31-0 Samoa Olympic Games Qualifier Final Tournament, Semi-Final
20.06 Fontvieille (Monaco) Ireland 28-5 Hong Kong Olympic Games Qualifier Final Tournament, Semi-Final
20.06 Fontvieille (Monaco) Ireland 28-19 France Olympic Games Qualifier Final Tournament, Final
20.06 Zagreb (Croatia) Israel 12-5 Sweden Rugby Europe Trophy Quarter-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Czechia 31-12 Luxembourg Rugby Europe Trophy Quarter-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Belgium 36-7 Romania Rugby Europe Trophy Quarter-Final
20.06 Zagreb Croatia 19-28 Ukraine Rugby Europe Trophy Quarter-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Latvia 12-7 Turkey Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Hungary 50-5 Bulgaria Rugby Europe Trophy 9th-12th Place Semi-Final
20.06 Zagreb Croatia 5-33 Sweden Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Romania 22-0 Luxembourg Rugby Europe Trophy 5th-8th Place Semi-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 29-7 Israel Rugby Europe Trophy Semi-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Czechia 19-17 Belgium Rugby Europe Trophy Semi-Final
20.06 Zagreb (Croatia) Bulgaria 24-19 Turkey Rugby Europe Trophy 11th Place Match
20.06 Zagreb (Croatia) Hungary 17-7 Latvia Rugby Europe Trophy 9th Place Match
20.06 Zagreb Croatia 10-7 Luxembourg Rugby Europe Trophy 7th Place Match
20.06 Zagreb (Croatia) Sweden 31-14 Romania Rugby Europe Trophy 5th Place Match
20.06 Zagreb (Croatia) Belgium 29-5 Israel Rugby Europe Trophy 3rd Place Match
20.06 Zagreb (Croatia) Czechia 29-12 Ukraine Rugby Europe Trophy Final
19.06 Fontvieille (Monaco) Samoa 69-5 Mexico Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) Ireland 31-10 Zimbabwe Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) France 40-0 Jamaica Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Fontvieille (Monaco) Hong Kong w/o Uganda Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Fontvieille (Monaco) Ireland 30-0 Mexico Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) Samoa 47-5 Tonga Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) Hong Kong 31-5 Jamaica Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Fontvieille (Monaco) France 43-7 Chile Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Fontvieille (Monaco) Ireland 43-0 Tonga Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) Hong Kong 26-15 Chile Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Fontvieille (Monaco) Samoa 33-7 Zimbabwe Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) Tonga 21-12 Mexico Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
19.06 Fontvieille (Monaco) France w/o Uganda Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Fontvieille (Monaco) Chile 31-5 Jamaica Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
19.06 Zagreb (Croatia) Romania 40-14 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool A
19.06 Zagreb (Croatia) Israel 17-0 Sweden Rugby Europe Trophy Pool A
19.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 38-0 Turkey Rugby Europe Trophy Pool B
19.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 14-12 Czechia Rugby Europe Trophy Pool B
19.06 Zagreb (Croatia) Belgium 40-7 Hungary Rugby Europe Trophy Pool C
19.06 Zagreb Croatia 31-7 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
19.06 Zagreb (Croatia) Israel 28-14 Romania Rugby Europe Trophy Pool A
19.06 Zagreb (Croatia) Sweden 38-12 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool A
19.06 Zagreb (Croatia) Ukraine 24-12 Luxembourg Rugby Europe Trophy Pool B
19.06 Zagreb (Croatia) Czechia 52-5 Turkey Rugby Europe Trophy Pool B
19.06 Zagreb (Croatia) Belgium 26-0 Latvia Rugby Europe Trophy Pool C
19.06 Zagreb Croatia 17-5 Hungary Rugby Europe Trophy Pool C
19.06 Zagreb (Croatia) Romania 28-7 Sweden Rugby Europe Trophy Pool A
19.06 Zagreb (Croatia) Israel 61-5 Bulgaria Rugby Europe Trophy Pool A
19.06 Zagreb (Croatia) Czechia 10-5 Ukraine Rugby Europe Trophy Pool B
19.06 Zagreb (Croatia) Luxembourg 34-0 Turkey Rugby Europe Trophy Pool B
19.06 Zagreb Croatia 0-54 Belgium Rugby Europe Trophy Pool C
19.06 Zagreb (Croatia) Latvia 24-0 Hungary Rugby Europe Trophy Pool C
18.06 Fontvieille (Monaco) Zimbabwe 21-0 Mexico Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool A
18.06 Fontvieille (Monaco) Jamaica w/o Uganda Olympic Games Qualifier Final Tournament, Pool B
06.06 Lisbon (Portugal) Germany 17-7 Poland Rugby Europe Championship Quarter-Final
06.06 Lisbon (Portugal) Spain 38-12 Lithuania Rugby Europe Championship Quarter-Final
06.06 Lisbon Portugal 33-7 Italy Rugby Europe Championship Quarter-Final
06.06 Lisbon (Portugal) Russia 12-5 Georgia Rugby Europe Championship Quarter-Final
06.06 Lisbon (Portugal) Italy 21-12 Lithuania Rugby Europe Championship 5th-8th Place Semi-Final
06.06 Lisbon (Portugal) Georgia 12-0 Poland Rugby Europe Championship 5th-8th Place Semi-Final
06.06 Lisbon (Portugal) Germany 7-5 Russia Rugby Europe Championship Semi-Final
06.06 Lisbon Portugal 14-38 Spain Rugby Europe Championship Semi-Final
06.06 Lisbon (Portugal) Lithuania 43-5 Poland Rugby Europe Championship 7th Place Match
06.06 Lisbon (Portugal) Georgia 10-5 Italy Rugby Europe Championship 5th Place Match
06.06 Lisbon Portugal 12-14 Russia Rugby Europe Championship 3rd Place Match
06.06 Lisbon (Portugal) Spain 19-17 Germany Rugby Europe Championship Final
06.06 Belgrade (Serbia) Bulgaria 24-7 Austria Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool D
06.06 Belgrade (Serbia) Moldova 10-5 Andorra Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool E
06.06 Belgrade Serbia 10-22 Monaco Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool F
06.06 Belgrade (Serbia) Montenegro 26-5 San Marino Rugby Europe Conference Pool I (7th-9th Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Serbia 17-17 Andorra Rugby Europe Conference Pool H (4th-6th Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Bulgaria 17-14 Moldova Rugby Europe Conference Pool G (1st-3rd Place)
06.06 Belgrade (Serbia) San Marino 19-12 Slovenia Rugby Europe Conference Pool I (7th-9th Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Serbia 7-28 Austria Rugby Europe Conference Pool H (4th-6th Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Monaco 24-21 Moldova Rugby Europe Conference Pool G (1st-3rd Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Slovenia 12-10 Montenegro Rugby Europe Conference Pool I (7th-9th Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Austria 21-19 Andorra Rugby Europe Conference Pool H (4th-6th Place)
06.06 Belgrade (Serbia) Bulgaria 21-15 Monaco Rugby Europe Conference Pool G (1st-3rd Place)
05.06 Lisbon (Portugal) Germany 26-5 Lithuania Rugby Europe Championship Pool A
05.06 Lisbon Portugal 19-10 Georgia Rugby Europe Championship Pool A
05.06 Lisbon (Portugal) Spain 22-17 Poland Rugby Europe Championship Pool B
05.06 Lisbon (Portugal) Russia 17-7 Italy Rugby Europe Championship Pool B
05.06 Lisbon (Portugal) Germany 29-0 Georgia Rugby Europe Championship Pool A
05.06 Lisbon Portugal 26-7 Lithuania Rugby Europe Championship Pool A
05.06 Lisbon (Portugal) Spain 19-14 Russia Rugby Europe Championship Pool B
05.06 Lisbon (Portugal) Italy 17-14 Poland Rugby Europe Championship Pool B
05.06 Lisbon (Portugal) Georgia 17-14 Lithuania Rugby Europe Championship Pool A
05.06 Lisbon Portugal 5-10 Germany Rugby Europe Championship Pool A
05.06 Lisbon (Portugal) Russia 17-0 Poland Rugby Europe Championship Pool B
05.06 Lisbon (Portugal) Spain 14-7 Italy Rugby Europe Championship Pool B
05.06 Belgrade (Serbia) Bulgaria 29-14 Andorra Rugby Europe Conference Pool A
05.06 Belgrade (Serbia) Moldova 29-0 Slovenia Rugby Europe Conference Pool B
05.06 Belgrade (Serbia) Monaco 45-7 San Marino Rugby Europe Conference Pool C
05.06 Belgrade (Serbia) Andorra 22-5 Montenegro Rugby Europe Conference Pool A
05.06 Belgrade Serbia 26-17 Slovenia Rugby Europe Conference Pool B
05.06 Belgrade (Serbia) Austria 31-12 San Marino Rugby Europe Conference Pool C
05.06 Belgrade (Serbia) Bulgaria 47-12 Montenegro Rugby Europe Conference Pool A
05.06 Belgrade Serbia 19-20 Moldova Rugby Europe Conference Pool B
05.06 Belgrade (Serbia) Monaco 41-26 Austria Rugby Europe Conference Pool C
05.06 Belgrade (Serbia) Bulgaria 33-12 Slovenia Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool D
05.06 Belgrade (Serbia) Moldova 35-5 San Marino Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool E
05.06 Belgrade (Serbia) Monaco 40-21 Montenegro Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool F
05.06 Belgrade (Serbia) Austria 38-7 Slovenia Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool D
05.06 Belgrade (Serbia) Andorra 29-7 San Marino Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool E
05.06 Belgrade Serbia 15-22 Montenegro Rugby Europe Conference 2nd Phase, Pool F
23.05 Auckland New Zealand 36-5 Australia Trans Tasman 7sMatch 5
23.05 Auckland New Zealand 31-14 Australia Trans Tasman 7sMatch 6
22.05 Auckland New Zealand 24-12 Australia Trans Tasman 7s Match 3
22.05 Auckland New Zealand 26-19 Australia Trans Tasman 7s Match 4
21.05 Auckland New Zealand 14-5 Australia Trans Tasman 7s Match 1
21.05 Auckland New Zealand 26-21 Australia Trans Tasman 7s Match 2
03.05 Osh (Kyrgyzstan) Kazakhstan 36-0 Sher (Kyrgyzstan) Allies Cup Semi-Final
03.05 Osh (Kyrgyzstan) Asia Sport (Kazakhstan) 26-19 Uzbekistan Allies Cup Semi-Final
03.05 Osh (Kyrgyzstan) Uzbekistan 34-5 Sher (Kyrgyzstan) Allies Cup 3rd Place Match
03.05 Osh (Kyrgyzstan) Kazakhstan 38-7 Asia Sport (Kazakhstan) Allies Cup Final
02.05 Osh (Kyrgyzstan) Asia Sport (Kazakhstan) 15-0 Uzbekistan Allies Cup Group Stage
02.05 Osh Kyrgyzstan 0-51 Kazakhstan Allies Cup Group Stage
02.05 Osh (Kyrgyzstan) Asia Sport (Kazakhstan) 35-7 Sher (Kyrgyzstan) Allies Cup Group Stage
02.05 Osh Kyrgyzstan 0-43 Uzbekistan Allies Cup Group Stage
02.05 Osh (Kyrgyzstan) Kazakhstan 45-0 Sher (Kyrgyzstan) Allies Cup Group Stage
02.05 Osh Kyrgyzstan 0-22 Asia Sport (Kazakhstan) Allies Cup Group Stage
02.05 Osh (Kyrgyzstan) Kazakhstan 17-7 Uzbekistan Allies Cup Group Stage
02.05 Osh Kyrgyzstan 5-27 Sher (Kyrgyzstan) Allies Cup Group Stage
02.05 Osh (Kyrgyzstan) Kazakhstan 21-7 Asia Sport (Kazakhstan) Allies Cup Group Stage
02.05 Osh (Kyrgyzstan) Uzbekistan 12-5 Sher (Kyrgyzstan) Allies Cup Group Stage
13.02 Alexandria (Egypt) Iraq w/o Palestine Arab 7s 5th-8th Place Semi-Final
13.02 Alexandria (Egypt) Libya 19-0 Sudan Arab 7s 5th-8th Place Semi-Final
13.02 Alexandria Egypt 40-7 United Arab Emirates Arab 7s Semi-Final
13.02 Alexandria (Egypt) Lebanon 47-7 Syria Arab 7s Semi-Final
13.02 Alexandria (Egypt) Sudan w/o Palestine Arab 7s 7th Place Match
13.02 Alexandria (Egypt) Libya 36-0 Iraq Arab 7s 5th Place Match
13.02 Alexandria (Egypt) United Arab Emirates 19-7 Syria Arab 7s 3rd Place Match
13.02 Alexandria Egypt 14-0 Lebanon Arab 7s Final
12.02 Alexandria Egypt 48-5 Sudan Arab 7s Pool A
12.02 Alexandria (Egypt) United Arab Emirates 26-0 Palestine Arab 7s Pool B
12.02 Alexandria (Egypt) Syria 26-7 Iraq Arab 7s Pool A
12.02 Alexandria (Egypt) Lebanon 14-7 Libya Arab 7s Pool B
12.02 Alexandria (Egypt) Syria 39-0 Sudan Arab 7s Pool A
12.02 Alexandria (Egypt) Lebanon 31-0 Palestine Arab 7s Pool B
12.02 Alexandria Egypt 43-0 Iraq Arab 7s Pool A
12.02 Alexandria (Egypt) United Arab Emirates 17-5 Libya Arab 7s Pool B
12.02 Alexandria (Egypt) Iraq 26-0 Sudan Arab 7s Pool A
12.02 Alexandria (Egypt) Libya 36-0 Palestine Arab 7s Pool B
12.02 Alexandria Egypt 29-0 Syria Arab 7s Pool A
12.02 Alexandria (Egypt) Lebanon 17-14 United Arab Emirates Arab 7s Pool B