LAST UPDATE: Sunday, 22 August 2021, 11:18:52

FOOTBALLFIFA FUTSALAMF FUTSALBEACH SOCCERJORKYBALL
AUSTRALIAN FOOTBALLAMERICAN FOOTBALLFLAG FOOTBALLBEACH FLAG FOOTBALLRUGBY UNION
RUGBY SEVENSBEACH RUGBYSNOW RUGBYRUGBY XRUGBY LEAGUE
RUGBY LEAGUE NINESTOUCHICE HOCKEYBANDYFIELD HOCKEY
INDOOR HOCKEYFLOORBALLROLLER HOCKEYINLINE HOCKEYIIHF INLINE HOCKEY
SKATER HOCKEYBALL HOCKEYWBHF BALL HOCKEYSHINTYLACROSSE
BOX LACROSSEINTERCROSSERINGETTEWATER POLOBEACH WATER POLO
CANOE POLOCYCLEBALLCYCLE POLOCRICKETINDOOR CRICKET
BASEBALLBASEBALL5FASTPITCH SOFTBALLSLOWPITCH SOFTBALLPESÄPALLO
BASKETBALL3X3 BASKETBALLNETBALLFAST5 NETBALLINDOOR NETBALL
KORFBALLBEACH KORFBALLROLLBALLVOLLEYBALLFISTBALL
HANDBALLBEACH HANDBALLTCHOUKBALLBEACH TCHOUKBALLQUIDDITCH
ULTIMATEBEACH ULTIMATEGUTSCURLINGICE STOCK
SEPAK TAKRAWBEACH SEPAK TAKRAWFUTNETUNDERWATER HOCKEYUNDERWATER RUGBY
MOTOBALLKABADDIINDOOR KABADDIBEACH KABADDIROLLER DERBY
PÉTANQUEPOLOPOLOCROSSEHORSEBALLSNOW POLO

MEN'S BEACH SOCCER - 2021 RESULTS

Results  MenWomen
Fixtures  MenWomen
Rankings  MenWomen

Men's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010
Women's Archive  20202019201820172016201520142013201220112010

DATE VENUE MATCH COMPETITION STAGE
01.08Chișinău (Moldova) Romania 1-0 Sweden Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-11th Place Group
01.08Chișinău (Moldova) Lithuania 6-1 Bulgaria Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 7th Place Match
01.08Chișinău (Moldova) Greece 7-2 Slovakia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th Place Match
01.08Chișinău (Moldova) Kazakhstan 5-1 Czechia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 3rd Place Match
01.08Chișinău Moldova 4-1 Estonia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Final
31.07Chișinău (Moldova)Sweden 3-2 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-11th Place Group
31.07Chișinău (Moldova)Norway 1-1 Romania
After extra time, 3-5 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 9th-11th Place Group
31.07Chișinău (Moldova)Greece 3-0 Bulgaria Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th-8th Place Semi-Final
31.07Chișinău (Moldova)Slovakia 6-0 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, 5th-8th Place Semi-Final
31.07Chișinău (Moldova)Estonia 1-0 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Semi-Final
31.07Chișinău Moldova 5-2 Czechia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Semi-Final
30.07ChișinăuMoldova 3-1 Bulgaria Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
30.07Chișinău (Moldova)Kazakhstan 5-0 Greece Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
30.07Chișinău (Moldova)Lithuania 3-2 Sweden Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
30.07Chișinău (Moldova)Czechia 4-1 Romania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
30.07Chișinău (Moldova)Estonia 4-0 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
29.07Chișinău (Moldova) Bulgaria 8-6 Slovakia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
29.07Chișinău (Moldova) Lithuania 3-1 Greece Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
29.07Chișinău (Moldova) Sweden 5-3 Kazakhstan Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
29.07Chișinău (Moldova) Estonia 5-3 Czechia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
29.07Chișinău (Moldova) Romania 4-2 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07Chișinău Moldova 6-0 Slovakia Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group A
28.07Chișinău (Moldova) Greece 4-1 Sweden Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
28.07Chișinău (Moldova) Kazakhstan 4-3 Lithuania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group B
28.07Chișinău (Moldova) Czechia 6-1 Norway Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07Chișinău (Moldova) Estonia 8-3 Romania Euro Beach Soccer LeagueDivision B, Group C
28.07 Figueira da Foz Portugal 8-3 Mozambique Friendly 
25.07Kiev (Ukraine) Oman 7-0 Turkey Independence Cup 
25.07Kiev Ukraine 5-5 United Arab Emirates
After extra time, 3-4 pens
Independence Cup 
24.07Kiev (Ukraine) Turkey 5-3 United Arab Emirates Independence Cup 
24.07Kiev Ukraine 3-1 Oman Independence Cup 
23.07KievUkraine 8-3 Turkey Independence Cup 
23.07Kiev (Ukraine)United Arab Emirates 2-1 Oman Independence Cup 
04.07 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 4-3 Argentina
After extra time
World Cup Qualifier South America, 5th Place Match
04.07 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 4-2 Colombia World Cup Qualifier South America, 3rd Place Match
04.07 Rio de Janeiro Brazil 3-1 Uruguay World Cup Qualifier South America, Final
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Brazil 3-1 Colombia World Cup Qualifier South America, Semi-Final
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 4-3 Paraguay World Cup Qualifier South America, Semi-Final
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Bolivia 6-1 Ecuador World Cup Qualifier South America, 9th Place Match
03.07 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 5-2 Peru World Cup Qualifier South America, 7th Place Match
01.07 Rio de Janeiro Brazil 8-3 Paraguay World Cup Qualifier South America, Group A
01.07 Rio de Janeiro (Brazil) Peru 5-1 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
01.07 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 1-1 Chile
After extra time, 3-2 pens
World Cup Qualifier South America, Group B
01.07 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 3-1 Colombia World Cup Qualifier South America, Group B
30.06 Rio de Janeiro Brazil 8-2 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
30.06 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 6-1 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
30.06 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 4-2 Chile World Cup Qualifier South America, Group B
30.06 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 4-3 Bolivia
After extra time
World Cup Qualifier South America, Group B
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 3-0 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 5-3 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 7-5 Argentina World Cup Qualifier South America, Group B
28.06 Rio de Janeiro (Brazil) Chile 5-0 Bolivia World Cup Qualifier South America, Group B
27.06 Nazaré (Portugal) Italy 10-1 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, 7th Place Match
27.06 Nazaré (Portugal) Germany 5-5 Switzerland
After extra time, 0-3 pens
World Cup Qualifier Europe, 5th Place Match
27.06 Nazaré Portugal 6-5 Belarus World Cup Qualifier Europe, 3rd Place Match
27.06 Nazaré (Portugal) Spain 5-2 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Final
27.06 Rio de Janeiro Brazil 7-3 Ecuador World Cup Qualifier South America, Group A
27.06 Rio de Janeiro (Brazil) Venezuela 4-3 Peru
After extra time
World Cup Qualifier South America, Group A
27.06 Rio de Janeiro (Brazil) Argentina 5-0 Bolivia World Cup Qualifier South America, Group B
27.06 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 3-2 Chile World Cup Qualifier South America, Group B
26.06 Nazaré (Portugal) Germany 3-3 Italy
After extra time, 6-5 pens
World Cup Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
26.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 6-5 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, 5th-8th Place Semi-Final
26.06 Nazaré Portugal 0-1 Ukraine
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Semi-Final
26.06 Nazaré (Portugal) Spain 3-1 Belarus World Cup Qualifier Europe, Semi-Final
26.06 Rio de Janeiro Brazil 6-3 Peru World Cup Qualifier South America, Group A
26.06 Rio de Janeiro (Brazil) Paraguay 6-4 Venezuela World Cup Qualifier South America, Group A
26.06 Rio de Janeiro (Brazil) Colombia 2-1 Bolivia World Cup Qualifier South America, Group B
26.06 Rio de Janeiro (Brazil) Uruguay 2-0 Argentina World Cup Qualifier South America, Group B
26.06 Dubai United Arab Emirates 1-1 Senegal
After extra time, 4-5 pens
3-Nations Tournament 
25.06 Nazaré (Portugal) Belarus 5-1 Germany World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré Portugal 6-1 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré (Portugal) Spain 5-4 Italy
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré (Portugal) Ukraine 6-5 Switzerland World Cup Qualifier Europe, Quarter-Final
25.06 Nazaré (Portugal) Norway 7-2 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, 15th Place Match
25.06 Nazaré (Portugal) Denmark 7-6 Estonia World Cup Qualifier Europe, 13th Place Match
25.06 Nazaré (Portugal) Turkey 10-1 Romania World Cup Qualifier Europe, 11th Place Match
25.06 Nazaré (Portugal) France 5-4 Poland
After extra time
World Cup Qualifier Europe, 9th Place Match
25.06 Dubai United Arab Emirates 2-2 Oman
After extra time, 4-5 pens (score not confirmed)
3-Nations Tournament 
24.06 Nazaré (Portugal) Denmark 5-3 Norway World Cup Qualifier Europe, 13th-16th Place Semi-Final
24.06 Nazaré (Portugal) Estonia 3-2 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, 13th-16th Place Semi-Final
24.06 Nazaré (Portugal) France 6-5 Turkey
After extra time
World Cup Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
24.06 Nazaré (Portugal) Poland 8-3 Romania World Cup Qualifier Europe, 9th-12th Place Semi-Final
24.06 Dubai (United Arab Emirates) Oman 6-5 Senegal 3-Nations Tournament 
23.06 Nazaré Portugal 1-0 Ukraine World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
23.06 Nazaré (Portugal) Turkey 5-1 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
23.06 Nazaré (Portugal) Italy 3-1 Germany World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
23.06 Nazaré (Portugal) Romania 4-3 Denmark World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
23.06 Nazaré (Portugal) Belarus 4-3 Spain World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
23.06 Nazaré (Portugal) Poland 3-1 Norway World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
23.06 Nazaré (Portugal) Azerbaijan 4-3 Estonia World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
23.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 6-5 France World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
23.06 Dubai United Arab Emirates 3-3 Senegal
After extra time, 3-4 pens
3-Nations Tournament 
22.06 Nazaré Portugal 4-2 Turkey World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
22.06 Nazaré (Portugal) Ukraine 6-1 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
22.06 Nazaré (Portugal) Germany 5-0 Romania World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
22.06 Nazaré (Portugal) Italy 12-0 Denmark World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
22.06 Nazaré (Portugal) Belarus 9-2 Norway World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
22.06 Nazaré (Portugal) Spain 7-6 Poland
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
22.06 Nazaré (Portugal) France 4-1 Estonia World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
22.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 8-5 Azerbaijan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
22.06 Dubai United Arab Emirates 2-1 Oman 3-Nations Tournament 
21.06 Nazaré Portugal 7-3 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
21.06 Nazaré (Portugal) Ukraine 7-5 Turkey World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group A
21.06 Nazaré (Portugal) Germany 8-0 Denmark World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
21.06 Nazaré (Portugal) Italy 4-2 Romania World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group B
21.06 Nazaré (Portugal) Belarus 8-2 Poland World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
21.06 Nazaré (Portugal) Spain 8-0 Norway World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group C
21.06 Nazaré (Portugal) Azerbaijan 2-0 France World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
21.06 Nazaré (Portugal) Switzerland 12-4 Estonia World Cup Qualifier Europe, Final Round, Group D
21.06 Dubai (United Arab Emirates) Senegal 3-2 Oman 3-Nations Tournament 
19.06 Nazaré (Portugal) Czechia 1-1 Norway
After extra time, 3-5 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
19.06 Nazaré (Portugal) Romania 4-2 England World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
19.06 Nazaré (Portugal) Estonia 3-2 Sweden World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
19.06 Nazaré (Portugal) Kazakhstan 3-2 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
19.06Nazaré (Portugal) Germany 5-4 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
19.06Nazaré Portugal 3-3 Ukraine
After extra time, 4-2 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
19.06Nazaré (Portugal) Poland 4-3 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
19.06Nazaré (Portugal) Italy 6-5 Switzerland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
19.06Nazaré (Portugal) Belarus 8-2 Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
19.06Nazaré (Portugal) Russia 6-5 Spain
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
18.06 Nazaré (Portugal) Norway 2-0 Moldova World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
18.06 Nazaré (Portugal) England 2-2 Estonia
After extra time, 4-1 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
18.06 Nazaré (Portugal) Romania 5-4 Sweden World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
18.06 Nazaré (Portugal) Denmark 3-2 Lithuania World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
18.06Nazaré (Portugal) Azerbaijan 3-3 Ukraine
After extra time, 4-5 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
18.06Nazaré Portugal 10-1 Germany Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
18.06Nazaré (Portugal) Italy 2-2 Poland
After extra time, 5-3 pens
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
18.06Nazaré (Portugal) Switzerland 3-2 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
18.06Nazaré (Portugal) Russia 5-3 Belarus Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
18.06Nazaré (Portugal) Spain 5-3 Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
17.06 Nazaré (Portugal) Czechia 3-3 Moldova
After extra time, 4-3 pens
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group A
17.06 Nazaré (Portugal) England 2-0 Sweden World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
17.06 Nazaré (Portugal) Estonia 4-3 Romania
After extra time
World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group B
17.06 Nazaré (Portugal) Denmark 6-5 Kazakhstan World Cup Qualifier Europe, Preliminary Round, Group C
17.06Nazaré Portugal 7-2 Azerbaijan Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
17.06Nazaré (Portugal) Ukraine 3-2 Germany
After extra time
Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group A
17.06Nazaré (Portugal) Italy 5-4 France Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
17.06Nazaré (Portugal) Switzerland 10-9 Poland Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group B
17.06Nazaré (Portugal) Russia 5-1 Turkey Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
17.06Nazaré (Portugal) Spain 6-3 Belarus Euro Beach Soccer LeagueDivision A, Group C
29.05 Saly Portudal (Senegal) Morocco 5-3 Uganda Africa Cup of Nations 3rd Place Match
29.05 Saly Portudal Senegal 4-1 Mozambique Africa Cup of Nations Final
28.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 6-3 Uganda Africa Cup of Nations Semi-Final
28.05 Saly Portudal Senegal 3-2 Morocco Africa Cup of Nations Semi-Final
28.05 Saly Portudal (Senegal) Egypt 4-2 Tanzania Africa Cup of Nations 5th Place Match
26.05 Saly Portudal Senegal 3-1 Tanzania Africa Cup of Nations Group A
26.05 Saly Portudal (Senegal) Morocco 4-3 Egypt Africa Cup of Nations Group B
25.05 Saly Portudal (Senegal) Egypt 12-2 Seychelles Africa Cup of NationsGroup B
25.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 2-1 Morocco Africa Cup of NationsGroup B
24.05 Saly Portudal (Senegal) Uganda 4-3 Tanzania Africa Cup of Nations Group A
24.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 7-3 Seychelles Africa Cup of Nations Group B
23.05 Saly Portudal Senegal 5-1 Uganda Africa Cup of Nations Group A
23.05 Saly Portudal (Senegal) Morocco 5-1 Seychelles Africa Cup of NationsGroup B
23.05 Saly Portudal (Senegal) Mozambique 7-5 Egypt Africa Cup of NationsGroup B
23.05 San Rafael (Costa Rica) Guatemala 5-2 Mexico CONCACAF Championship 3rd Place Match
23.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 6-4 USA CONCACAF Championship Final
22.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 6-2 Guatemala CONCACAF Championship Semi-Final
22.05 San Rafael (Costa Rica) USA 5-2 Mexico CONCACAF Championship Semi-Final
21.05 San Rafael Costa Rica 4-6 Guatemala CONCACAF Championship Quarter-Final
21.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 9-2 Trinidad & Tobago CONCACAF Championship Quarter-Final
21.05 San Rafael (Costa Rica) Mexico 5-4 Bahamas
After extra time
CONCACAF Championship Quarter-Final
21.05 San Rafael (Costa Rica) USA 4-3 Panama CONCACAF Championship Quarter-Final
19.05 San Rafael (Costa Rica) Mexico 5-3 Panama CONCACAF Championship Group A
19.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 7-2 Bahamas CONCACAF Championship Group B
19.05 San Rafael (Costa Rica) Guatemala 10-1 Dominican Republic CONCACAF Championship Group B
19.05 San Rafael Costa Rica 5-4 USA CONCACAF Championship Group C
19.05 San Rafael (Costa Rica) Trinidad & Tobago 7-5 Turks & Caicos Islands CONCACAF Championship Group C
19.05 Toubab Dialaw Senegal 10-0 Seychelles Friendly  
18.05 San Rafael (Costa Rica) Panama 8-1 Belize CONCACAF Championship Group A
18.05 San Rafael (Costa Rica) Bahamas 10-2 Dominican Republic CONCACAF Championship Group B
18.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 7-1 Guatemala CONCACAF Championship Group B
18.05 San Rafael Costa Rica 5-1 Turks & Caicos Islands CONCACAF Championship Group C
18.05 San Rafael (Costa Rica) USA 5-2 Trinidad & Tobago CONCACAF Championship Group C
17.05 San Rafael (Costa Rica) Mexico 6-3 Belize CONCACAF Championship Group A
17.05 San Rafael (Costa Rica) Bahamas 3-3 Guatemala
After extra time, 1-3 pens
CONCACAF Championship Group B
17.05 San Rafael (Costa Rica) El Salvador 15-1 Dominican Republic CONCACAF Championship Group B
17.05 San Rafael Costa Rica 5-3 Trinidad & Tobago CONCACAF Championship Group C
17.05 San Rafael (Costa Rica) USA 11-1 Turks & Caicos Islands CONCACAF Championship Group C
17.05 Toubab Dialaw Senegal 8-0 Seychelles Friendly  
14.05 Salé Morocco 1-3 Oman Friendly 
13.05 Salé Morocco 5-2 Oman Friendly 
10.05 Luque Paraguay 3-2 Trinidad & Tobago Friendly 
08.05 Luque Paraguay 7-4 Trinidad & Tobago Friendly 
06.05 Luque Paraguay 5-2 Trinidad & Tobago Friendly 
04.05 Luque Paraguay 7-2 Trinidad & Tobago Friendly 
25.04 El Hawaii Guatemala 4-5 Mexico Friendly 
24.04 El Hawaii Guatemala 5-2 Mexico Friendly 
22.04 El Hawaii Guatemala 4-6 Mexico Friendly 
10.04 Dakar Senegal 4-2 Morocco Friendly 
10.04 Maputo Mozambique 10-3 Comoros Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Leg
08.04 Toubab Dialaw Senegal 4-1 Morocco Friendly 
07.04 Toubab Dialaw Senegal 6-3 Morocco Friendly 
03.04 Dar es Salaam Tanzania 4-6 Burundi Africa Cup of Nations Qualifier 2nd Leg
30.03 Dar es Salaam Tanzania 8-3 Burundi Africa Cup of Nations Qualifier 1st Leg
30.03 Moscow Russia 4-3 Belarus Friendly  
28.03 Moscow Russia 3-1 Belarus Friendly  
26.03 Mitsamiouli Comoros 5-7 Mozambique Africa Cup of Nations Qualifier 1st Leg
14.03 San Rafael Costa Rica 3-2 Guatemala Friendly 
13.03 San Rafael Costa Rica 3-5 Guatemala Friendly 
11.03 San Rafael Costa Rica 0-5 Switzerland Friendly 
10.03 San Rafael Costa Rica 5-13 Switzerland Friendly 
07.03 San Rafael Costa Rica 3-4 Switzerland
After extra time
Friendly 
06.03 San Rafael Costa Rica 3-6 Switzerland Friendly 
18.02 Barra de Santiago (El Salvador) Costa Rica 9-8 Guatemala Copa Indes de la Amistad  
16.02 San Luis La Herradura El Salvador 2-1 Costa Rica Friendly 
15.02 San Luis La Herradura El Salvador 3-1 Costa Rica Friendly